! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malowanie Kasku

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Czy można i warto małowac kask? Jeśli tak to czymś Czy ktoś to robił? Z góry dzięki za odpowiedź…

Anonimowy

Oczywiscie ze się da pomalowac kask. U mnie chłopcy malują u lakernika ale można tez skorzystać z usług firmy co maluje aerografem jest to drozsze ale w niebo lepszy efekt 😉

Anonimowy

Jak masz zniszczoną grafikę na nim, to oczywiście że warto. Malować to tylko pistoletem u lakiernika lub aerografem. Spray’em łatwo zacieki zrobisz, jak nie masz wprawy. Jeżeli sam malujesz, to wiesz że trzeba odpowiednio go przygotować do tego(samą skorupę zostawić(jak się da) lub dokładnie pozaklejać elementy, których nie chcesz pomalować).

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

Anonimowy

no raczej się da…czemu nie? 😛 jak nie będziesz mógł wyjac jakiejs gabki z srodka to tyłuż ładnie gazeta i oczywiscie wiesz jak się matowi…musisz zmatowic kask i dopiero małowac…a tak w ogóle to czym można sobie samemu szybke przyciemnic ❓ – nie chce zakładac nowego tematu 😛

Anonimowy

gmax napisał:

czym można sobie samemu szybke przyciemnic

Folią do przyciemniania szyb 😉

Anonimowy

Można pomalować, ale po co skoro można kupić jakiś nowy fajny kask z ciekawym malowaniem ? 🙂

Anonimowy

No właśnie, samo pomalowanie aerografem może kosztować połowę, jeśli nie całą cenę nowego kasku.

Anonimowy

no można i tak mi osobisicie się bardzo podobaja kaski z naxa sa zaiste z wygladu a co najwazniejsze nie kosztuja fortuny 😉

Anonimowy

Kowal napisał:

No właśnie, samo pomalowanie aerografem może kosztować połowę, jeśli nie całą cenę nowego kasku.

Ale jeśli chcesz mieć jedyny w swoim rodzaju kask to bardziej opłaca się aerografem 😉 A kask się nie zużywa jeśli nie masz na nim jakiejś gleby i nie przytrzesz/uderzysz nim o ulicę.

SEVERYNNN, jeśli zamierzasz małować to daj później foty jak Ci to wyszło 😀

Anonimowy

ja mam stary kask, trochę pościerany, więc myślałem żeby sobie go pomalować na jakiś kolorek i rzucić dwa białe pasy na środku ” coś jak ten kask shoei” :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: raczej na aerograf sobie nie pozwolę bo za ta sama kasę będę miał lazera lub cos innego. myślałem nad sprayem, zobaczymy może delikatnie to mi się uda zrobić, tylko zastanawiam się nad podkładem no i kolorem…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie