Malossi Sport 70 Gaźnik PHBG POMOCY !!

Hey Czesć i Czołem Kluski Z Rosołem :smiley: . A więc tak majstry zaczne od tego że przerobiłem Cpi Hussar 2t na LC . Silnik chińskie minarelli o to Setup :

Cyl : Mallosi Sport 70 Nowy (Przebieg 100 Metrów)
GAŹNIK : TEC PRO RED EDITION PHBG 19MM .
Dysza główna 72
Iglica na ostatnim ząbku od góry
Filtr Seria
Ssanie ręczne

PROBLEM jest taki że ciężko mi wyregulować gaźnik chodzi o to że daję gazu silnik zdycha . Zaczyna jakoś silnik chodzić jak odręce śrubke od mieszanki 4 Razy … Eeee to nie za dużo czasem ? . Seryjnie gaźnik był ustawiony tak że śruba była odkecona o jeden pełny obrót . Po 3 obrocie jakoś chodzi ale dalej to samo . Niechce robić lipy bo nowy cylek i tłok i jak źle będzie wyregulowany gaźnik to cylek dostanie w dupsko . Do 3.5 obrotu sruby od mieszanki jak dodaje gazu to zdycha . Odrazu zaznaczam że niechce żadnych stożków …
jak jest śruba odkręcona o 4 obroty i zejdzie z obrotów to takiego jak by mułą miał żeby sie wkręcic
na wysokie obroty ale nie przerywa . Też cięzko mi stweirdzic kolor świecy bo też jest nowa . A boje sie przejechać żeby cylindra nie zajechać . PROSZE WAS O POMOC !

brak mu powietrza, zobacz bez filtra powieytrza

Okey, jutro zobaczę bo w garażu teraz jest u kogoś z rodziny. Nie zdziwi się jak będę musiał puszkę ponawiercać lub zastosować stozek

albo puszke od 125, albo coś typu sportowy Airbox. Stożek to najmarniejsze wyjście - maa hałasu, dużo kłopotów przy złej pogodzie i w większości

A jaki airbox polecasz?

doppler, motoforce

A jak bym zrobił dziurki w seryjnym air boxie?

nie szkodzi spróbować skoro i tak będziesz wymieniał, co.

możesz wiercić i seryjną puszke PRZED FILTREM oczywiście. Tylko pamietaj że dolot to całość - tzn “restrykcyjny dolot” to nie tylko mały wlot do puszki filtra ale też czesto długa i karbowana rura miedzy puszką filtra a gaźnikiem /9i najcześciej nie jest dużej średnicy) - taka konstrukcja też stawia opór. Wiec sprawdź i ogarnij całość.
Te duże airboxy mają najczesciej ze dwie dziury wlotowe 30mm lub więcej i duże wyjście zakładane wprost na gaxnik

Dzisiaj byłem ale krótko bo musiałem coś pozałatwiac ale jak odkecilem śrube o 4.2 obrotu to jakoś zaczoł chodzić i sie nie dusił oraz dało sie jechać ale nie miał takiej mocy jak polini sport 70 w AC na gaźniku 17.5 PHBN bo poliniego aż rwało na koło . Dziwne niby mallosi mocniejszy o 0.5 KM a takiej mocy nie ma tyle ze tak jak pisałem ja keeweya przerobiłem na ciecz tylę że silnika nie zmieniałem jak zatarłem poliniego narodził sie pomysł na ciecz wiec z mechaniki zmienił sie cylek i gaźnik wszystko nowe .

ale została regulacja