Malossi Multivar 2000+jakie rolki?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malossi Multivar 2000+jakie rolki?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam gilere dna 2t. Jeżdżę na tłumiku ZX, dziś założyłem sportowe sprzęgło stage’a i wariator malossi mutlivar. Po założeniu tłumika spadło mi przyspieszneie podskoczylo v-max-strasznie muli- Po zmianie wariata i sprzęgła Ładnych zmian. Jak wyregulować jakimi rolkami jaka sprężyna? Jakie sprężynki ? POMOCY!

Anonimowy

rolki weź zestaw testowy rolek, co do sprężyny myślę że malossi żółta lub coś +22% – +30%. sprężynki hebo niebieskie.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Anonimowy

malossi ma rolki 19x 15,5?? Ja bym wziąć ten lżejszy ale to chyba nie ten rozmiar rolek

Anonimowy

19×15.5 to malossi multivar 2000 – do silnikow piaggio/gilera. Zamówiłem sprężynę metrakit 22% i ten cięższy zestaw rolek. Napiszą wam we czwartek jak mi się to wszystko sprawuje

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Ja w swojej DNA mam rolki 6,5g 🙂

Anonimowy

a zmieniales cos np sprzeglo czy cosą nowy wariator – wydech czy do serii dales tylko lżejsze rolki przedstaw sytuacje przyda się

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie