Malossi Multivar 2000+jakie rolki?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malossi Multivar 2000+jakie rolki?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #267778 Odpowiedź

Anonimowy

Mam gilere dna 2t. Jeżdżę na tłumiku ZX, dziś założyłem sportowe sprzęgło stage’a i wariator malossi mutlivar. Po założeniu tłumika spadło mi przyspieszneie podskoczylo v-max-strasznie muli- Po zmianie wariata i sprzęgła Ładnych zmian. Jak wyregulować jakimi rolkami jaka sprężyna? Jakie sprężynki ? POMOCY!

#267779 Odpowiedź

Anonimowy

rolki weź zestaw testowy rolek, co do sprężyny myślę że malossi żółta lub coś +22% – +30%. sprężynki hebo niebieskie.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #267780 Odpowiedź

Anonimowy
    #267781 Odpowiedź

Anonimowy

malossi ma rolki 19x 15,5?? Ja bym wziąć ten lżejszy ale to chyba nie ten rozmiar rolek

#267782 Odpowiedź

Anonimowy

19×15.5 to malossi multivar 2000 – do silnikow piaggio/gilera. Zamówiłem sprężynę metrakit 22% i ten cięższy zestaw rolek. Napiszą wam we czwartek jak mi się to wszystko sprawuje

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#267783 Odpowiedź

Anonimowy

Ja w swojej DNA mam rolki 6,5g 🙂

#267784 Odpowiedź

Anonimowy

a zmieniales cos np sprzeglo czy cosą nowy wariator – wydech czy do serii dales tylko lżejsze rolki przedstaw sytuacje przyda się

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Malossi Multivar 2000+jakie rolki?
Informacje o Tobie: