malossi? hebo? czy polini?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) malossi? hebo? czy polini?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich. mam problem z wyborem wariatora do mojego roksa. wymieniny mam w nim tylko wydech na leo ZX. biere pod uwage wario Hebo Next Generation, Malossi Multivar i Polini Super Speed 9-cio rolkowy. nie wiem co wybrać. bardzo porosil bym o wasza pomoc.
    z gory dziekuje i pozdrawiam.

Anonimowy

bierz super speeda. On jest najlepszy z tych co podałeś

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Poliniego

Anonimowy

Także uważam, że Polini 😎

Anonimowy

Yo Paweł widzę, że jesteśmy z jednego miasta xD Co do wario to Ci nie doradzę bo sam jeżdżę na seryjnym:D noname>hebo ng xD Pewnie to kwestia regulacji ale nie mam tych podkładek z zestawu:/

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

dzienki za pomoc 😉

Anonimowy

Polini>Malossi>Hebo.
    W takiej kolejności polecam;d

Anonimowy

Czyli hebo NG to nie polecacie za bardzo.
    Na czasie własnie sobie chce kupić jakieś wario uzywane ale w dobrym stanie i mam juz na oku malossi multivar;P

Anonimowy

Ja mam hebo a kolega malossi i na hebo lepiej chodzi zdecydowanie ale trzeba bardzio lekkie rolki ja jezdze na 3,5g 😛

Anonimowy

ja 4.1 na seryjnym mam i szukam właśnie uzywanych wario w dobrym stanie na allegro:D
    widzialem Hebo i malossi w dosc dobrym stanie ;]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie