Malossi Fly vs Hebo N

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malossi Fly vs Hebo N

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam zostałem zmuszony do wymiany sprzęgła co myślicie o tym ? http://skuterdoktor.pl/product_info.php?cPath=8_1173_1266&products_id=879 czy jest wytrzymałe czy coś mi da ? i czy dołanczają do niego sprężynki ?

Anonimowy

No dobre to ono jest , jak dobrze wyregulujesz to przyspieszenie wzrośnie!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

dodają do niego sprężynki bo tam na obrazku nie widzę ? czy będzie ono dobrze wspułgrało z dzwonem stage 6 ?

Anonimowy

O sprężynkach to nie wiem ale jeśli dzwon i sprzęgło będzie pod 107mm to będzie dobrze grało

Anonimowy

sprzęgło malossi to klasa sama w sobie czyli sprzęgło b. dobre jeśli dobrze mi się wydaje to ono na najmiększych sprężynkach będzie łapać tak przy 5tyś obr 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Nom no „Malossi” to mówi samo za siebie. Czytałem tego recenzje to koles pisał, ze godne polecania i zwiksza osiągi

motórzysta napisał:

dodają do niego sprężynki bo tam na obrazku nie widzę ?

na obrazku juz masz załozone białe sprezynki 😉

Anonimowy

Wy nie patrzcie co na obrazku tylko czytajcie opisy co jest w zestawie 😛

Anonimowy

A co jest lepsze Hebo N czy Malossi Fly ?

Anonimowy

Raczej Malossi bo słyszałem ze Hebo ma słabe okładziny. A moze stage6?? Fajne sprzegielko sam mam. 🙂

Anonimowy

ale już należy do droższych ;/ niestety …. pewnie jednak kupie malossi bo wszyscy polecają nie ma tej regulacji tylko się sprężyny wymienia

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie