Małe osiągi po zmianie cylidra

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #670733 Reply
  Sneaky
  Uczestnik
  • Postów: 5

  Witam,
  Posiadam Derbi Sende DRD R 2006 i ostatnio zmieniłem cylinder z Barikita 50ccm na Airsal 70ccm. Problem w tym, że zamiast poprawić osiągi, one się zmniejszyły, mianowicie V-Max na 50ccm wynosił około 90km/h, a na 70ccm wynosi 80km/h. Szczerze liczyłem na ponad 100…
  Mój set:
  -Cylinder Airsal 70ccm
  -Gaźnik Dellorto 17,5mm seryjny
  -Wydech Conti
  -Wał Top Racing
  Przejechane na tym cylindrze mam jakieś 450-500km także myślę, że się dotarł skoro to aluminiowy.
  Próbowałem jeszcze wyregulować gaźnik oraz wyczyścić filtr powietrza, ale to nic nie pomogło. Jakieś pomysły czy sugestie?

  #670734 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 050

  gaźnik, dysze – reguluj. DO tego sprawdzenie wydechu czy ma szanse zabanglać z tym cylindrem

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #670735 Reply
  Sneaky
  Uczestnik
  • Postów: 5

  Dobra, gaźnik mniej więcej wiem jak się reguluje, ale dysze? Co do wydechu to gąbka w tłumiku jest już trochę po przejściach, a w dyfuzorze przy wejściu do cylindra są dwie małe dziurki jeśli ma to jakieś znaczenie.

  #670736 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 050

  dysze se wymienia a potem sie reguluje gaźnik. skoro masz większa pojemnośc i większa oc to masz i wieksze zapotrzebowanie na mieszanke. a paliwo dozuje dysza – czyli zapewne potrzeba większej albo nawet większego gaxnika. szukaj opisów na czym wyregulowali ten cylinder inni

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Małe osiągi po zmianie cylidra
Twoje informacje:
Back to top button