Małe osiągi po zmianie cylidra

Witam,
Posiadam Derbi Sende DRD R 2006 i ostatnio zmieniłem cylinder z Barikita 50ccm na Airsal 70ccm. Problem w tym, że zamiast poprawić osiągi, one się zmniejszyły, mianowicie V-Max na 50ccm wynosił około 90km/h, a na 70ccm wynosi 80km/h. Szczerze liczyłem na ponad 100…
Mój set:
-Cylinder Airsal 70ccm
-Gaźnik Dellorto 17,5mm seryjny
-Wydech Conti
-Wał Top Racing
Przejechane na tym cylindrze mam jakieś 450-500km także myślę, że się dotarł skoro to aluminiowy.
Próbowałem jeszcze wyregulować gaźnik oraz wyczyścić filtr powietrza, ale to nic nie pomogło. Jakieś pomysły czy sugestie?

gaźnik, dysze - reguluj. DO tego sprawdzenie wydechu czy ma szanse zabanglać z tym cylindrem

Dobra, gaźnik mniej więcej wiem jak się reguluje, ale dysze? Co do wydechu to gąbka w tłumiku jest już trochę po przejściach, a w dyfuzorze przy wejściu do cylindra są dwie małe dziurki jeśli ma to jakieś znaczenie.

dysze se wymienia a potem sie reguluje gaźnik. skoro masz większa pojemnośc i większa oc to masz i wieksze zapotrzebowanie na mieszanke. a paliwo dozuje dysza - czyli zapewne potrzeba większej albo nawet większego gaxnika. szukaj opisów na czym wyregulowali ten cylinder inni