Malagutti F12 Phantom 2006r. kupuje i nie wiem czy dobry :/

Siemka, jestem przed wyborem pierwszego skutera. Znalazłem Malagutti F12 Phantom 2006r. 11500 przebiegu.

http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Malagutti-F12-Phantom-2006r-W0QQAdIdZ381863104

Zdjęć tu nie ma , lecz napisałem i Pan wysłał. Wygląda ładnie. Ja napisałem:

Witam, można prosić o zdjęcia na maila ?? **************@gmail.com
Silnik chłodzony powietrzem rozumiem ?? Jakieś części były wymieniane ?

Odp:

Tak silnik jest chłodzony powietrzem, części w nim nie były wymieniane
jest w 100% oryginalny.

Skuterek stoi 10 km od mojego miasta. Czy opłaca się jechać oglądać czy nie ?

Zdjęcia które otrzymałem, są jeszcze tyłu ale nie będę wrzucać bo jest nie moja rejestracja.

https://picasaweb.google.com/114446117873154205001/Desktop?authkey=Gv1sRgCPfq8ouMqba0Kw

Czego się ludzie boicie z tymi rejestracjami? Na ulicy też zacznijcie zasłaniać, żeby Was czasem nikt nie rozpoznał. Interesuję się tablicami rejestracyjnymi, taką mam pasję i mam na dysku ponad 600 ich zdjęć (które sam robiłem, na ulicach), więc refleksję podjąłem już jakiś czas temu.

Skuter wygląda ładnie i nie jest drogi, więc nie dziwię Ci się, że się nim zainteresowałeś. Wybór wygląda na słuszny, ale żeby był słuszny, trzeba go dobrze sprawdzić. Polecam umówić sobie serwis w okolicy, a jeśli nie, to wziąć jakiegoś obeznanego kumpla. Chociaż Malaguti to solidny sprzęt.

Skoro masz do niego 10 km, to nie zastanawiałbym się dłużej i pojechał go zobaczyć. Ja ostatnio zrobiłem sobie 25 km żeby popatrzeć na skuter, którego w końcu nie kupiłem.

Trudno cokolwiek powiedzieć na temat tego konkretnego skuterka, oceniając po 3 niewyraźnych zdjęciach, w dalekich ujęciach-mało widać szczegółów. Ale zauważyłem, że prawa laga ubrudzona jest wyciekającym olejem, więc nie wierzę w autentyczność przebiegu 11500km.

Poproszę o zdjęcia z bliższa amortyzatora jak dostane to podeśle.

A w dwie osoby tym pojeżdżę ?? Dwie osoby sporadycznie , może 1/5 wyjazdów.

A i czy to jest raczej rok 2006 ?

Pomoże ktoś ?

Raczej rok 2006, w dwie osoby pojeździsz na 100% bo mój kolega ma takiego i często z nim jeżdżę.

ok dzięki , właśnie mi coś śmierdziało z tym rokiem ale skoro 2'6 to ok.