Malagutti F12 Phantom 2006r. kupuje i nie wiem czy dobry :/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Malagutti F12 Phantom 2006r. kupuje i nie wiem czy dobry :/

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dyniadh dyniadh 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dyniadh
    dyniadh
    Użytkownik

Siemka, jestem przed wyborem pierwszego skutera. Znalazłem Malagutti F12 Phantom 2006r. 11500 przebiegu.

http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Malagutti-F12-Phantom-2006r-W0QQAdIdZ381863104

Zdjęć tu nie ma , lecz napisałem i Pan wysłał. Wygląda ładnie. Ja napisałem:

Witam, można prosić o zdjęcia na maila ?? **************@gmail.com
    Silnik chłodzony powietrzem rozumiem ?? Jakieś części były wymieniane ?

Odp:

Tak silnik jest chłodzony powietrzem, części w nim nie były wymieniane
    jest w 100% oryginalny.

Skuterek stoi 10 km od mojego miasta. Czy opłaca się jechać oglądać czy nie ?

Zdjęcia które otrzymałem, są jeszcze tyłu ale nie będę wrzucać bo jest nie moja rejestracja.

https://picasaweb.google.com/114446117873154205001/Desktop?authkey=Gv1sRgCPfq8ouMqba0Kw

Zdjęcie profilowe Majker
    Majker
    Użytkownik

Czego się ludzie boicie z tymi rejestracjami? Na ulicy też zacznijcie zasłaniać, żeby Was czasem nikt nie rozpoznał. Interesuję się tablicami rejestracyjnymi, taką mam pasję i mam na dysku ponad 600 ich zdjęć (które sam robiłem, na ulicach), więc refleksję podjąłem już jakiś czas temu.

Skuter wygląda ładnie i nie jest drogi, więc nie dziwię Ci się, że się nim zainteresowałeś. Wybór wygląda na słuszny, ale żeby był słuszny, trzeba go dobrze sprawdzić. Polecam umówić sobie serwis w okolicy, a jeśli nie, to wziąć jakiegoś obeznanego kumpla. Chociaż Malaguti to solidny sprzęt.

Skoro masz do niego 10 km, to nie zastanawiałbym się dłużej i pojechał go zobaczyć. Ja ostatnio zrobiłem sobie 25 km żeby popatrzeć na skuter, którego w końcu nie kupiłem.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Trudno cokolwiek powiedzieć na temat tego konkretnego skuterka, oceniając po 3 niewyraźnych zdjęciach, w dalekich ujęciach-mało widać szczegółów. Ale zauważyłem, że prawa laga ubrudzona jest wyciekającym olejem, więc nie wierzę w autentyczność przebiegu 11500km.

dyniadh
    Użytkownik

Poproszę o zdjęcia z bliższa amortyzatora jak dostane to podeśle.

dyniadh
    Użytkownik

A w dwie osoby tym pojeżdżę ?? Dwie osoby sporadycznie , może 1/5 wyjazdów.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    dyniadh
    Użytkownik

A i czy to jest raczej rok 2006 ?

dyniadh
    Użytkownik

Pomoże ktoś ?

Zdjęcie profilowe mates4514
    mates4514
    Użytkownik

Raczej rok 2006, w dwie osoby pojeździsz na 100% bo mój kolega ma takiego i często z nim jeżdżę.

Ja w korkach nie stoję.
    dyniadh
    Użytkownik

ok dzięki , właśnie mi coś śmierdziało z tym rokiem ale skoro 2’6 to ok.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie