Malaguti Madison 125 – pytania o opinie itp

Wyświetla 1 wpis z $
 • Autor
  Wpisy
 • #171661
  fajki_marlboro
  Użytkownik
  • 2
  • 4Postów:

  Witajcie,
  Zostało postanowione – sprzedaję mojego TGB (Pegasus) Express (chce ktoś kupić? 😉 ) i kupuję coś większego.
  Tak się złożyło że znajomy rodziców chce kupić coś 50cc (do kampera) i sprzedaje Malaguti Madison 125cc z 2003r. (przebieg nieco ponad 25k) w (prawie) idealnym stanie (jedyna ważniejsza rzecz do naprawy to mała dziurka w siedzisku) za 3k (po znajomości).
  I tu pytanie do was – nie siedzę w branży moto (bardziej IT 😉 ) i nie znam się bardzo na markach. Wiem że Malaguti to włoska firma, ale szukam opinii o skuterach tej marki, a najlepiej coś bardziej szczegółowego niż to co można znaleźć o Madisonie. Najbardziej rozwinięta opinia jaką przeczytałem była z 2007 roku więc „trochę” dawno i pewnie dużo się do tego czasu zmieniło (dostępność części itp).
  I mam pytanie co sądzcie o madisonie, czy jest to dobry skuter (mi osobiście bardzo pasuje), czy często się psuje (a jeśli tak to co najczęściej i jak wychodzą koszty naprawy i dostępność części) i czy jest dobry na dłuższe wycieczki (wiadomo że obecnym 50cc i to chłodzonym powietrzem dużo km nie zrobię więc jestem ciekawy jak wygląda w porównaniu z 125cc) typu 100-150km w jedną stronę.
  Ciekawi mnie też czy można by nim pojechać np do Chorwacji (czyli około 1000km) bez większych problemów.
  I ostatnie pytanie bardziej z prawa motoryzacyjnego – jak wygląda jazda takim skuterem 125cc po autostradzie (w PL i za granicą [niemcy, czechy] w świetle prawa ? Można czy nie ?
  Pozdrawiam

Wyświetla 1 wpis z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button