Malaguti F15 Firefox: Tylny kufer

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Krupek
    Uczestnik

Witam

Orientujecie się może czy jest możliwość zamontowania tylnego kufra do tego modelu jeśli tak to jaki model nazwa cokolwiek bo znalezienie czegoś do tego skuterka to katorga

Wombat
    Moderator

fabrycznie, seryjnie, akcesoryjnie i „łatwomontażowo” raczej nie. Trzeba doroabiać customowy stelaż pod płyte kufra do ramy tam prze tą tylnę płetwę nad lampą i z 5-6kg tam możesz wozić.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Krupek
    Uczestnik

Dzięki lecz to bardzo/nie bardzo komplikuję sytuację
    Mniej więcej ma to wyglądać tak kupuję sobie kufer następnie muszę mieć człowieka który zrobi mi stelaż tylko jak on ma wyglądać żeby nie odpadł,złamał się?

Wombat
    Moderator

tam z tyłu pod tą płetwą jest blacha.

trzeba sie dokręcić do niej albo do niej i do rurek obok.Zakończyć standardowym bagażnikiem z dziukami albo od razu płytą pod konkretny kufer. No i zrobić wyjście tych rurek przez plastiki.
    Oczywiście trzeba uważać na to gdzie jest wlew, mieć miejsce na otwarcie kanapy..itd

Krupek
    Uczestnik

No nic w poniedziałek będę u siebie na lakierni i pokombinuję dobrze że stoi ogołocony z plastików to będzie łatwiej ale tak czy tak muszę sobie jakiś kufer zamówić i dopiero mierzyć ten stelaż dzięki

Wombat
    Moderator

nie,są dwa wiodące systemy płyt (trzymania kufra) . Obie montuje się identycznie,samą płytą (jej montażem) też można regulować odległość od siedzenia/plastików. Nie może to być po prostu za blisko kanapy.

Krupek
    Uczestnik

Szukałem na stronie malaguti i znalazłem
    http://shop.malaguti.com/17304500-2
    Co więcej znalazłem nawet w Polsce
    http://olx.pl/oferta/malaguti-f15-na-czesci-CID5-ID6hCgp.html#b855954d78
    Niestety właściciel nie odbiera jeszcze jutro zadzwonie może się uda

Same problemy z częściami do tego skutera nigdzie nic nie ma a jak już coś jest to tak zniszczone że lepiej ratować swoje :/

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button