Malaguti F12 – rozrusznik, pomocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Malaguti F12 – rozrusznik, pomocy

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Krupek Krupek 4 lata temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe RONISTS
    RONISTS
    Użytkownik

WITAM. Kupiłem córce dość stary motorower malaguti f12 z 95 r. Wszystko pięknie tylko starter nie chodzi, myślałem ze padł rozrusznik ale nic z tych rzeczy. Rozebralem plastiki przy kierownicy. Coś tam było już lutowane, poprzedni właściciel mówił ze z dnia na dzień przestał działać. Ciekawostką jest to se gdy odlaczylem plusa od podświetlania paliwa to rozrusznik kręcił naokrągło. Próbowałem pociągnąć osobny kabel do nowego włącznika, aku i rozrusznika ale nic. Zaznaczę ze jestem całkowitym laikiem w temacie skuterów i elektryki. Akumulator nowy. Proszę o pomoc pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Jako były właściciel zmarłego w tragicznych okolicznościach Malaguti F15 mogę poradzić jedno sprzedaj to w p… i nie baw się w tak starych trupach żeby to jeździło będziesz musiał wymienić wszystko a czesci nie ma

Smart Fortwo(prawie skuter :D)

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie