Malaguti f12 - 2002r. Z górki wolno? Blokada? | Forum Motocyklowe, Opinie Jednoślad.pl

Malaguti f12 - 2002r. Z górki wolno? Blokada?

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #278995 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Witam … więc takk Mam skuter Malaguti f12 z końca roku 2002. Skuter maa wymieniony wariator na Polini , ale nie wiem jaki… A wyciąga 65km/h … jest takie coss ze jak jade z górki to hamuje mi silnikiem tak jak bym miał jakieś blokady. Ja kupiłem go niedawno i nie wiem nic. Jak lece z górki silnik go spowalnia jak daje gazu Blokada , ale na czym ? … Bardzo Prosze o Pomoc … z Góry dziękuje! :)) Pozdrawiam !

• #278996 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

na wario patrzyles taki pierścien jest trzeba go wyjść 😛

• #278997 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

hmm … Wlasnie tam nie patrzylem alee wydaje mi się zee jest zdjety chociaz zobaacze 🙂 czekam na inne propozycje co do Blokad : ) nie chce w niego więcej inwestowac tylko zalezy mi na sciagnieciu blokad bo i tak pojdzie na sprzedanie … Pozdrawiam !

• #278998 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

a gdzie dokładnie jest ten pierscien?

• #278999 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Odkręcasz pokrywę następnie przeciw talerz waria będziesz miał z tym problemy (znajdź jak się odkręca wario) nastepnię zobaczysz pasek, który ślizga się po tuleji waria na tej tuleji znajduje się pierścień powiedzmy duża obr?czka to właśnie ta blokada którą musisz zdjąć.znajdz jakie masz blokady http://www.jednoslad.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=128 i użyj szukaj to naprawdę nic nie kosztuje 😉

• #279000 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

thx moze znajde jak nie będzie jeszcze zdjety

• #279001 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

hmmm… No rzeczywiście może to był blokada na wiariatorze. Jednak te hamowanie silnikiem bardziej sk?ania mnie do stwierdzenia, że jest to blokada na wydechu, lub gaźniku. Ewentualnie coś z zapłonem, z tym, że zdaje się ten skuter nie był w ten sposób blokowany. Jeśli to blokada na wydechu, spaliny w zawirowywaczu/czach zawracają w kierunku cyca i przytykają przelot spalin, co powoduje hamowanie silnikiem. Jeśli jednak to gaźnik w co bardziej chce mi się wierzyć, bo trudno przeoczył blokadą na wydechu, to jest to albo blokada na końcu ssącym, albo na końcu filtr-gaźnik. Do tego masz prawdopodobnie za małą dyszł, co wiżże się z małą ilością paliwa w mieszance, i tłok nie ma z czego dyma, i w rezultacie jest lipa 😛 Najmniej prawdopodobną przyczyną jest nieprawidłowy montaż sportowego wariatora.

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Malaguti f12 - 2002r. Z górki wolno? Blokada?
Twoje dane:

Back to top button