Malaguti F-12 bY 4lo ||Black, Red & White|| UP 04.05.09

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malaguti F-12 bY 4lo ||Black, Red & White|| UP 04.05.09

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Moje F-12 kupiłem dokładnie 19 stycznia 2008 roku. Jest to 2003 rok z elektronicznymi zegarami, i przebiegiem przy zakupie 21 429km. Teraz jest coś kolo 24kkm Jego stan optyczny zasługiwał na 3+. Skuter przy kupnie miał aby zmienione:
    -wario na Malossiego
    -założony pasek Dayco
    -zmienione sprzęgło (na jakie to do tej pory nie wiem :D)
    Fotki zaraz po przyjeździe do domu ze skuterem :

Zaraz w marcu trafił się wydech do kupna więc go kupiłem 😀 Jest to Kundo Rapid KRD 70 BE  Założyłem go jednak bez regulacji w sumie nie chodziło najgorzej ale były takie momenty ze skuter w ogóle nie chciał jechać więcej jak 60km/h a czasem się rozpędzał elegancko do ponad 90km/h.. Wkurzyłem się w końcu i założyłem serię, a Kundziak sobie leżał w piwnicy 😛 No dobra, a teraz parę fotek wydechu:

W kwietniu zamówiłem opony 2x K61, uszczelkę, podwyżkę i olej.
    Foty:

No i taką malagą śmigałem aż do jesieni… A wtedy trochę ruszyłem dupsko i wywaliłem 2 błotniki z tyłu, dałem dwa kierunki od Opla Astry 😛 i rejestracje zamontowałem pod lampą.
    Jakiś czas potem przyszła paczka ze stopką boczną. I tak to wszystko się prezentuje na dzień dzisiejszy:

Kolor na jakim stanęło to biały. Dwa plastiki są już pomalowane reszta pójdzie w niedługim czasie. Kilka fot plastików: (sorki za jakość)

Zrobić jeszcze będę chciał z mechaniki:
    -założyć w końcu Kundo 😀
    -wyregulować i cieszyć się jazdą

Optyka:
    -skończyć malowanie skuta
    -pomalować przekładnie, pompę na biało
    -założyć może nadkole
    -białe klosze
    -może lampa diodowa
    -kupić jakiś normalny kopniak

Docelowo chciałbym aby skuter wyglądał tak: (hehe wiem profesjonalny VT xD)

Więcej fotek znajdziecie tutaj – http://bikepics.com/members/babyloc/

EDIT –
    Kilka świeżych fotek niektórych plastików –

EDIT 2 –
    Dziś przyszło mi kilka części, ale wieczorem wkleję listę i zdjęcia. Mam też już pomalowaną pompę przekładnię, amorek i podwyżkę.

Anonimowy

plany fajne, wydaje mi się że biały szybko będzie Ci się brudził :mrgreen: a skąd ty ten wydech wziąłeś?? nigdy nie słyszałem takiej nazwy 😆

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Na 90% wydech z Niemiec ;}
    No te kolorki 2 na poczatku mi się jakoś nie widziały ;p
    I podoba mi się motyw z kierunkami z astry 🙂

I ZAKŁADAJ TE WYDECH ! 😛
    A nie go ściągnął ; (

Anonimowy

bardzo duży przebieg ma teraz zauważyłem, mój jest starszy i ma 6000km

Anonimowy

bo twoj ma cofany licznik a 4lo, ma elektroniczny i tak latwo się nie cofnie :PP

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Lista części –
    ➡ Rolki Polini 16×13 4,4g / 5,0g / 5,6g / 6,1g
    ➡ Klosze kierunkowskazów STR8 – białe
    ➡ Sprężyny dociskowe Top Racing Minarelli
    ➡ Korek wlewu oleju New Style
    ➡ Sprężynki sprzęgła Hebo Niebieskie i Zielone
    ➡ Reperaturka pompy wody Tec Minarelli LC
    ➡ Żarówka przednia STR8 Xenon Type P26S 12V 20W x2
    Fotki —>

Mam takie pytanie jak po kolei mam wkładać do pompy te części ? Jakby ktoś mógł to niech je ponumeruje 😉

W następnym tygodniu będę miał lampę diodową. 😀 Dziś po południu zacznę składać Malage.

PzdR
    4lo

Anonimowy

pns, ja też mam 😀

Anonimowy

Bardzo bardzo pięknie 😀 Ja też miałem swoją tuningowac ale poszła na części;p

PS. jakbyś potrzebował tarczy hamulcowej tył lub przód, klocków hamulcowych, kufra siędzenia błotnika tył albo tego najwiekszego plastiku i tego pod podłogą to pisz;p i elektryke mam..

Anonimowy

Ładna malaga 🙂 zawsze mi się podobaly 😉 Powodzenia w dalszych pracach ;]

Anonimowy

Zostało jeszcze założyć ten dolny plastik i plastik na przekładnie. Muszę też jeszcze wyregulować Kundziaka, tylko nie wiem co najpierw włożyć ? Jak myślicie ? Parę aktualnych fotek Malagi 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie