Malaga f12 by PodLy LTW

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malaga f12 by PodLy LTW

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #283675 Odpowiedź

Anonimowy

Witam! Malaga jest z 2001 roku. Posiada zegary Digital:) W zimie zrobiłem lekki tun optyczny i mechaniczny; -wydech Yasuni Z -Wkładka filtra powietrza Stage6 -dzwon sprzęgła Stage6 WingCooler -świeca zapłonowa NGK -rolki 4,7g Polini -przedłużka amortyzatora RC -nadkole -kierunki tuning style STR8 -lusterka F1 -Fajka TNT Tranparent -zestaw naklejek Stage6 -rejka na przekładni -wycięte logo Hebo na przykrwywce akumulatora

#283676 Odpowiedź

Anonimowy

No Malaga żadna… 🙂 Tuning też ciekawy 😛 moja ocena to 9/10 bo trochę za dużo naklejek moim zdaniem… 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #283677 Odpowiedź

Anonimowy

2 naklejki z napisem „Stage6” zostały usunięte (trochę tam nie pasowały).

#283678 Odpowiedź

Anonimowy

Ehh kocham F12 najfajniejsze skutery pod słońcem xD Twoja malaga ładniusia a nadkole miodzio tylko te naklejki :-/

#283679 Odpowiedź

Anonimowy

Nadkole też już zostało zmienione, została jedna naklejka firmy Stage6 te gwiazki białe na dole nadkola i odmalowane, z racji tego że dopuszczam możliwość małowania skutera, to mam zamiar poprawić szpachlą nadkole i wtedy do malowania

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #283680 Odpowiedź

Anonimowy

Malaga bardzo mi się podoba a na temat naklejek nic nie mowie bo juz zostalem wyprzedzony… a po za tym wszystko mi się podoba:-D daje 9/10

#283681 Odpowiedź

Anonimowy

Malaga zajebista kolor mi się podoba. Jesteś ze wsi??? bo widzę że skuter brudny xDDDDDDDD :mrgreen:

#283682 Odpowiedź

Anonimowy

eheheh. nie, nie ze wsi. z miasta tylko kolege odwoziłem po drogach polnych tzn po obrzeżach miasta 😛

#283683 Odpowiedź

Anonimowy

Ooooo…Malaga F-12 :)…Baaardzo żadna…Też mam zegary digital w moim :P…Jak Ci się sprawuje Yasiek Z ?

#283684 Odpowiedź

Anonimowy

No jestem z niego zadowolony ale mam wgięte kolanko trochę i muszę to jakoś naprawić tylko nie bardzo wiem jak „odgiąć?” to spowrotem :-/ (Macie jakiś pomysł?) Ogólnie spoko tylko na razie mam problem z gaźnikiem.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
Odpowiedz do: Malaga f12 by PodLy LTW
Informacje o Tobie: