Mała wywrotka i krzywy kierownik

Witam :) Jechałem dzisiaj do kumpla, a jak to zimą (szczególnie dzisiaj) plucha, ślisko, mokro i zimno ;) Jechałem przez las bardzo wolno ok. 10-20km/h gdy nagle mnie zarzuciło i padłem na prawy bok. Nic się nie stało, porównać to można to zwykłego wywalenia się podczas biegu :D Skuterowi nic się nie stało, prócz tego, że kierownica jest krzywa. W sumie nie powinna się skrzywić przy takiej prędkości. Odchył jest bardzo mały ok 5-10 stopni, ale denerwuje podczas jazdy ;) Lagi się skrzywiły ? Spróbować naprawić samemu czy dać do mechanika ? Do serwisu mam rzut kamieniem. Pozdrawiam.

Miałem tak samo, i nie wiem co tak zrobić, też cb ściaga .?

Ja bym oddał od razu do mechanika. Z takimi awariami nie ma żartów. To nie są połamane plastiki czy niedziałająca stacyjka. Takie coś jest groźne dla życia.

Spróbuj samemu wyprostować tak jak to się robi z kierownicą przy rowerze jeśli to nie pomoże to oddaj do mechanika

moszum, o dziwo nie ściaga, jedzie się normalnie. I monek właśnie o to chciałem zapytać. Skuterem dojeżdzam do szkoły więc, moge nim nadal jeździć czy natychmiast pognać do mechanika ?

Nie wiem... . a to jest tak że koło jest ustawione prosto a kierownica skręcona w którąś strone .?

No tak koło proste, a cały plastik z zegarami jest lekko krzywy ;)

Odkręć plastyki i wyprostuj tablice z zegarami