Majówka na skuterze

Witam!

Moja propozycja jest prosta i wyrazista: zebrać grupę kilku osób i pojechać gdzieś na majówkę. Pietro w komentarzu do jednego artykułu zaproponował miejscowość Sielpia - można tam wynająć domek lub rozbić namiot na polu namiotowym. W Sielpi jest piękne jezioro wśród lasów, po którym można pływać np. kajakiem, być może łowić ryby itd. Atrakcji w okolicy jest sporo, m. in. położone jakieś 60 km dalej piękne Góry Świętokrzyskie, po drodze Kielce, Piekło obok Nieba... Może udałoby się to tak zorganizować, że z Mazowsza i okolic przyjechała by grupa i ze Śląska tak samo. Do tego może byłby ktoś z innych rejonów np. ze Świętokrzyskiego, Łódzkiego itd...

Pomysł jest otwarty, można proponować inne miejsca jak i terminy, jednak uważam, że majówka byłaby tym najodpowiedniejszym. Proszę się zastanowić i zgłaszać swoje pomysły i chęć uczestnictwa. :)

Pozdrawiam.

Madi pomysł przyznaję ciekawy ale w tym momencie nie wiem jak będę dysponował funduszami bo mam trochę zaległości.

Atrakcji w tej okolicy naprawdę jest sporo, np. Historyczny Dąb Bartek, liczący ponad 700 lat, mierzy 30 metrów i ma 13,4 metra obwodu pnia przy ziemi. Dąb ten był ulubieńcem królów: Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły i Jana III Sobieskiego. Legenda głosi, że Jan III Sobieski, ukrył ponoć w dziupli rusznicę, szablę turecką i butelkę przedniego wina...Piekło i Niebo są b.blisko Sielpi k.Końskich, a nie daleko w lesie ogromny głaz, o nazwie "Czarci Kamień". W Sielpii można by wynająć domek, zrobić ognisko w wyznaczonym do tego miejscu, upiec jakieś kiełbaski albo zrobić grilla.. To naprawdę dobre miejsce, do spotkania się prawdziwych fanów skuterów ze skuterowo.com ;)

a dąb bartek przypadkiem się nie spalił ostatnio?

podobno palił się, ale ratowali go..

Dokładnie Pietro, atrakcji tam jest dużo a sama Sielpia i jezioro to bardzo ładna okolica. Do miasta (Końskie) nie daleko, bo z 10 km. Grilla mógłbym wziąć nawet - wersja mobilna do kufra :)

Ja dziś testuje ten grill co obaj z Madim kupiliśmy :P

Hugo wrzucaj mięso na ruszt i zdaj obszerną relację jak to maleństwo się sprawuje ;D Piekło i Niebio są dokładnie obok Sielpi, wszystko ukryte w lesie. Byłem tam ok 5 lat temu i bardzo miło wspominam.

Też tam byłem, ale dużo wcześniej, przy okazji pobytu na weselu w Końskich :)
Miejsce jest, grill też, tylko chętnych brak... :|

No właśnie, brak chętnych.. Niestety...

HugoBoss napisał:

Ja dziś testuje ten grill co obaj z Madim kupiliśmy :P

Wczoraj oglądałem taki "mobilny grill" w Auchanie, cena 63zł, ale chyba warto? :)

Pietro, My kupiliśmy te grille w Realu, cena - 17,99 zł 8) http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/ trzecia gazetka od lewej, strona w gazetce nr 9. Grill na samym dole :)

No spoko ;) Ten z Auchana był okrągły i chyba ciut większy, ale dużo droższy..

no właśnie, a ten spokojnie mieści się do kufra, jest tani i szybko się go rozkłada

Ten z Auchana też ma składane nóżki i zmieści się do kufra, ale ta cena... Duże były po 27zł, a taki mały 63zł.. Czyli po grilla do Reala ;)