Majówka na skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Majówka na skuterze

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Witam!

Moja propozycja jest prosta i wyrazista: zebrać grupę kilku osób i pojechać gdzieś na majówkę. Pietro w komentarzu do jednego artykułu zaproponował miejscowość Sielpia – można tam wynająć domek lub rozbić namiot na polu namiotowym. W Sielpi jest piękne jezioro wśród lasów, po którym można pływać np. kajakiem, być może łowić ryby itd. Atrakcji w okolicy jest sporo, m. in. położone jakieś 60 km dalej piękne Góry Świętokrzyskie, po drodze Kielce, Piekło obok Nieba… Może udałoby się to tak zorganizować, że z Mazowsza i okolic przyjechała by grupa i ze Śląska tak samo. Do tego może byłby ktoś z innych rejonów np. ze Świętokrzyskiego, Łódzkiego itd…

Pomysł jest otwarty, można proponować inne miejsca jak i terminy, jednak uważam, że majówka byłaby tym najodpowiedniejszym. Proszę się zastanowić i zgłaszać swoje pomysły i chęć uczestnictwa. 🙂

Pozdrawiam.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

Madi pomysł przyznaję ciekawy ale w tym momencie nie wiem jak będę dysponował funduszami bo mam trochę zaległości.

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Atrakcji w tej okolicy naprawdę jest sporo, np. Historyczny Dąb Bartek, liczący ponad 700 lat, mierzy 30 metrów i ma 13,4 metra obwodu pnia przy ziemi. Dąb ten był ulubieńcem królów: Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły i Jana III Sobieskiego. Legenda głosi, że Jan III Sobieski, ukrył ponoć w dziupli rusznicę, szablę turecką i butelkę przedniego wina…Piekło i Niebo są b.blisko Sielpi k.Końskich, a nie daleko w lesie ogromny głaz, o nazwie „Czarci Kamień”. W Sielpii można by wynająć domek, zrobić ognisko w wyznaczonym do tego miejscu, upiec jakieś kiełbaski albo zrobić grilla.. To naprawdę dobre miejsce, do spotkania się prawdziwych fanów skuterów ze skuterowo.com 😉

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

a dąb bartek przypadkiem się nie spalił ostatnio?

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

podobno palił się, ale ratowali go..

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Dokładnie Pietro, atrakcji tam jest dużo a sama Sielpia i jezioro to bardzo ładna okolica. Do miasta (Końskie) nie daleko, bo z 10 km. Grilla mógłbym wziąć nawet – wersja mobilna do kufra 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Ja dziś testuje ten grill co obaj z Madim kupiliśmy 😛

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Hugo wrzucaj mięso na ruszt i zdaj obszerną relację jak to maleństwo się sprawuje ;D Piekło i Niebio są dokładnie obok Sielpi, wszystko ukryte w lesie. Byłem tam ok 5 lat temu i bardzo miło wspominam.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Też tam byłem, ale dużo wcześniej, przy okazji pobytu na weselu w Końskich 🙂
    Miejsce jest, grill też, tylko chętnych brak… 😐

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

No właśnie, brak chętnych.. Niestety…

Router WS 50 2013
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie