Magnus Carave 4t

Mój problem wygląda tak. Skuter pali kiedy mu się zachce. Podczas próby odpalania zachowuje się tak jakby nie dostawał odpowiedniej ilości paliwa. Sprawdzałem pompę ciśnieniową jest chyba ok. Świeca też czysta. Gaźnik czyściłem. Dysze regulowałem. Mózg mi już wysycha. Proszę, pomóżcie.

Ale to stało się nagle? Czy od długiego czasu problem się pogłębiał?

Spróbuj odpalać skuter z kopa z max odkręconą manetką gazu.

Nic co do objawów nie napisałeś, ale z tą pompą ciśnieniową to jak ty ją zbadałeś że jest OK, hm? a w ogóle to skąd taka pompa w tym skuterku się wzięła? Mi się wydaje że jedyna pompa ciśnieniowa w tym skuterku to pompa hamulcowa i jeśli hamulec hamuje to faktycznie pompa powinna być OK :)

Zapewne chodziło mu o pompkę/kranik podciśnieniowy ;)

Miałam ten sam problem. Wymieniłem filtr powietrza na sportowy(35zł) i pali teraz bez problemu.

Mam to samo tylko ze ja mam SKUTER MEIDUO MD50QT-16 jest taki sam jak twoj.Od jakiegos czasu tez mi sie tak dzieje. Odpali za 6,7 razem i chodzi.Lecz jak tylko zgasnie i nie odpale go przez 3 dni znowu mam to samo. Ostatnio dodatkowo doszły mi jeszcza 2 problemy (przyduszanie silnika,wybuchy z tłumika). CHinskie skuter do dupy. Tanie ale pozytku z tego wgl nie ma :/