magneto

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zipptopss
    Użytkownik

Witam 🙂 Mam problem mianowicie musiałem zmienić łancuszek rozrządu i w tym celu musiałem wyjać wał wyjołem złożyłem go i nie chce odpalić. Jestem prawie pewny że to wina magneta ponieważ nie wiem jak je ustawić to samo nie wiem jak ustawić iskrownik.

Prosze o pomoc 🙂

PS: Nie chodzi mi tutaj o ustawianie rozrządu tylko o ustawienie magneta 😀

zipptopss
    Użytkownik

odświeżam

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

zipptopss
    Użytkownik

Dobra dałem sam sb rade z tym 🙂 Nie wiem dlaczego skuter dymi mi na biało głowica jest nowa a cylider ma przejechane jedynie ok 1-1,5 tyś km stan idealny 🙂 Jest mułowaty po założeniu tej głowicy i łancuszka więc pewnie gaznik do regulacji ale czy to też jest przeczyną dymienia na biało ?

hades1988
    Użytkownik

Moze zle pierscionki zalozyles? jesli to 4t

zipptopss
    Użytkownik

Nie noo piersciąki są dobre a po 2 gdyby przepuszczały olej to by nie dymił na biało tylko na czarno 😀

Filippo73
    Użytkownik

Może dymi na biało, bo jest na ssaniu. Gdyby brał olej kopciłby na niebiesko jak dwusuw.

hades1988
    Użytkownik

Wlasnie ze dymi na bialo kolego i jak przylozysz dkon do wydechu to nagar sie zbiera, wiem bo sam to przerabialem.

zipptopss
    Użytkownik

tłumnik leżał w garażu tydzień ponad jest to sportowy wydech wiec ma tą gąbke w środku więc może woda tam sie skropliła dlatego tak dymi dodam że woda wylatuje z tłumnika 🙂 Może to być przyczyną ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button