Magiczna granica 55km/h

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #58783
    Freeq
    Użytkownik
    • 3
    • 9Postów:

    Witam.
    Jestem właścicielem chińskiego skutera marki Xingyue. Po kupieniu do wymiany był cylinder, więc od razu postanowiłem kupić 80ccm. Zmontowałem, wszystko ok, skuter jest bardzo zrywny, ale jest jeden problem. Mianowicie magiczna granica 55km/h. Po prostu osiagnie predkość 55km/h i dalej nic. Nawet z górki jest to max 60km/h. Czy jest to wina zablokowanego modułu? Słyszałem od mechanika, że mój moduł(niebieski) jest fabrycznie zablokowany. Prawdą to jest? Czy może kolejny mit? Podobno ten czarny moduł jest odblokowany od początku. Chciałbym się też dowiedzieć, czy da się go samemu odblokować, czy muszę śmigać do motorowego?

    Pozdrawiam, Mateusz.

    #58784
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77
    • 795Postów:

    Mit to jest to z tymi kolorami kolego ;] Każdy moduł jest blokowany gdy kupujesz nowe moto. Kup na allegro za 20zł moduł i śmigaj. Najpierw popatrz sobie jaki masz moduł 6pin czy 4+2 pin.

    #58795
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    AraS napisał:

    Mit to jest to z tymi kolorami kolego ;] Każdy moduł jest blokowany gdy kupujesz nowe moto. Kup na allegro za 20zł moduł i śmigaj. Najpierw popatrz sobie jaki masz moduł 6pin czy 4+2 pin.

    Nie każdy bo nie w każdym skucie blokują moduł a montują inne blokady.

    #58802
    Freeq
    Użytkownik
    • 3
    • 9Postów:

    Mój moduł ma wtyczkę 4-pinową i obok 2 piny. Dobrze rozumiem, że ten moduł jest zablokowany? Ta granica jest tym spowodowana?

    #58813
    zipptopss
    Użytkownik
    • 17
    • 232Postów:

    a jesteś pewny że tylko masz 1 blokade?

    #58840
    Freeq
    Użytkownik
    • 3
    • 9Postów:

    Tak, jestem pewien. Jutro lub w piątek kupie nowy moduł i zobaczę rezultaty.

    Pozdrawiam, Mateusz.

    #65369
    Simsonsr50
    Użytkownik
    • 0
    • 11Postów:

    W skuterze takim jak ma kolega freeq to zapewne powinna być jeszcze blokada w tłumiku i gaźniku i jeszcze w filtrze powietrza 🙂 bodajże

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button