! Forum Skutery Luzy zaworowe

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Witam mam pytanie, nie mam szczelinomierza A chce ustawić luzy zawodowe, czy jak wezmę kawałek żelaza i obszlifuje tak aby było 6mm, mierząc sufmiarką, to będzie można tak to ustawić ?

Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Wiem, ale nie mam jak go kupić teraz Bo mieszkam na wsi, jest ni potrzebny na teraz

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie 6mm tylko 0.6mm
    kolejny zdrutowany patent.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    No to LU
    Użytkownik

I na wieś kurier nie dostarczy…? Pożyczyć nie ma od kogo…? Cała polska wieś popierdziela na skuterkach/motorowerkach/motocyklach i nikt z kumpli czy sąsiadów nie posiada szczelinomierza, wszyscy korzystają z usług mechanika?
    *
    To już chyba łatwiej przegrzebać jakiś złom i poszukać czegoś, co ma bez szlifowania taką grubość. Będzie większa szansa, że cały kawałek jest równy/identyczny (na grubość)…

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU.
    no i na co to komu…?
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Pytałem, kurier dowiezie ale za 3-4 dni. Mi dziś potrzebne

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

żyletki mają 0,1 / 0.06 /0.08 mm – grubość jest zawsze oznaczona na opakowaniu

No to LU
    Użytkownik

O! A przy okazji pochlastać się można (potem. albo przedtem…) 🙂
    A w sklepach to można jeszcze żyletki kupić…?

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie wiem. ale Cinek sobie zrobi z patyka.
    Już ma korek wlewu oleju okręcony taśmą teflonową, urwany wydech, prawie kwadratowe rolki i „chrzęstanie” mu robią, linki od hamulca mu sie zacinają, kopniak zablokowany, rolgaz nie odbija, silnik wpieprza olej, przeglądu nie ma i już mu papiery zabrali.. i drutuje.. aż miło.

No to LU
    Użytkownik

I jeszcze pękła głowica (jak zrozumiałem z innego wpisu). Nie bardzo rozumiem zakup żyletek (w sensie regulowanie w tym zaworów) 🙂
    Można przeinwestować… 🙂

no i na co to komu…?
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Temat ‘Luzy zaworowe’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.