Luzy w kolumnie kierowniczej Toros F16

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Luzy w kolumnie kierowniczej Toros F16

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe statorable statorable 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Macie jakiś sposób, żeby skontrować te śruby od luzu? Ja je skręcam, ale się rozkręcają:) Może macie jakieś ,,techniki?:)

Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

też tak mam w zipp’ie, po prostu co jakiś czas musisz skręcać

Zapraszam do galerii moich fotek !

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Ale czy jest jakiś sposób żeby skontrować te sruby? Żaden klucz nie podejdzie na tą dużą:(

Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

klej do gwintów, tak zwany samohamulec, niebieska lub czerwona pasta w malutkich, kilku mililitrowych buteleczkach. Zapobiega samoistnemu odkręcaniu się połączeń gwintowanych. Szeroko stosowane w motoryzacji, więc chyba i w tym przypadku dopuszczalne i bezpieczne.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie