Luzy na sworzeniu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Luzy na sworzeniu

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam, posiadam aeroxa po zatarciu silnika kupiłem seryjny cylinder z innego aeroxa z przebiegiem okolo 80km i dostalem do tego lozysko(nie mam pojecia czy uzywka czy nie) po założęniu wszystkiego okazalo się ze tlok ma leciutkie luzy i niewiem co jest nie tak nimo wszystko odpala na dotyk jest zrywny i bardzo szybki zero mula ale czuc drgania i slychac klekotanie w okolicach cylindra zastanawiam się nad kupnem lozyska stage6 10x14x13x czy to te rozmiary do aeroxa i czy zmiana lozyska pomoże?

Anonimowy

ale luzy są lewo prawo czy góra duł??

Anonimowy

góra duł w boki jest ok, i tak dla sprostowania chodzi mi o lozysko pod tlokiem

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Anonimowy

to wymień łożysko na nowe

Anonimowy

Łożysko 10x14x13 jest w oryginale więc będzie dobre.

A na pewno to wina łożyska na sworzniu??
    Może na korbowodzie przy wale jest też rozsypane.
    Jak będziesz rozbierał to od razu zobacz czy sam korbowód nie ma luzów.

Anonimowy

na karbowowdzie raczej ok bo jak zakładałem to sprawdzalem to bylo ok ale ten tlok od poczatku byl podpadajacy i moze przejechalem 20km i zaczely się lekkie drgania a tera juz slychac klekotanie wiec na razie nie jezdze czekam na lozysko

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie