Luz na wale

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Witam serdecznie, mam już ponad rok skuter i nigdy mnie to nie zastanawiażo, ale ostatnio gry regulowałem gaźnik i skuter był na bardzo małych obrotach usłyszałem takie jak by “klekotanie” , gdy przekr?cięem nieco manetką klekotanie na tyciu wyższych obrotach ustąpiżo. Doszedżem do tego że jest to luz na wale i mam takie pytanko czy trzeba coś z tym zrobić muszę dokręcię wałcy mogę jeździć na nim tak z 2 tygodnie, bo za dwa tygodnie będą montowałnowy cylek(tuningowy)to na pewno to zrobić, ale czy do tego czasu przy szybkiej jeździe nic się nie stanie??, proszę odpisać.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

jeżeli masz luzy na wale to zakładają sportowy cyc wałpu?ci. Ja się dokładnie nie znam na tym ale wałjak wyjmiećsz możesz dopiero sprawdźić, a klekotanie to raczej łożyska…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Miałem podobne objawy, po prostu miałem za w?ski pasek i wariator się “telepaż”.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Czyli to nie wina wału a paska, a powiedzcie mi jeszcze jakmożecie czy nic z wariatorem się nie stanie?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Zdejmij wariator i poruszaj wałem w górę i w dł?. Jeśli będą luzy to zmień łożyska (czasami simeringi wystarczy zmienić).

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Oki, bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;]

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button