Lusterka z glosnikami

Witam napisze tak od siebie . Jak byście chcieli kupić lusterka z glosnikami z mp3 oczywiscie sa to lusterka do bani totalna porażka grac graja ale ich mocowanie jest fatalne posiadaja odwrotny gwint to pierwsza uwaga . Lekka chopka nie rowna ulica maly wstrząs i same sie prze stawiają co doprowadza mnie do kurw....cy naprawdę odradzam .

podkładki ząbkowane zewnętrznie lub wewnętrznie zapewne rozwiążą sprawę przestawiania się lusterek. A co do samej ich jakości to cena nie pozostawia raczej złudzeń.

Możesz też podłubać i wyjąć z nich całą elektronike nie uszkadzając kabli i przełożyć do jakichś porządnych lusterek lub jeszcze lepiej wbudować to w plastiki.

za duża rzeźba. obsadzać wygięty panel z klawiszami, sloty kart od nowa, łączyć to.. itd

Miałem te lusterka w rękach straszna tandeta,ojciec chciał radio w skuterze i stanęło na tym że ma radio z Mp3,dwie ładowarki usb,doplalacz 200v a wszystko w schowku tylko maskownice głośników widać.

Tu kolega Wombat napisal o podkladkach tylko jak i gdzie je zamontować. ???

no myśle że miedzy lusterko a uchwyty w kierownicy i miedzy nakrętki a uchwyt w kierownicy (o ile to przelotowe mocowanie) - tak zgodnie z przeznaczeniem podkładki

@Paci, i to jest chyba najlepsze rozwiązanie.
.
No, ale zawsze można i tak: :-D

Ten to już poszedł po bandzie:D

Uchwyt nie lata tylko same lusterka. hyba ustawie pod siebie i skleje

A te audio na zdieciu powyżej no bomba hihihi

I to w simku:D

a z drugiej strony ma 70 litrową beczke z wodą dla równowagi

Medator1234 napisał:

Uchwyt nie lata tylko same lusterka. hyba ustawie pod siebie i skleje

to która część ci się przestawia? w którym miejscu?

Same lusterka opadaja na du . uchwyt ten zamaskowany guma sie trzyma jak ta lala. tylko jak jade to jak wyzej napisalem same lusterka . Jak sciaglem te oslone to jest tam mechanizm kulkowy zeby lusterka sie ruszaly i myślałem żeby tam nawalic kleju bo raczej ciezko będzie je rozebrac

a widzisz - to należało od razu napisać że mają przegub w środku i tam się to kiwa bo większość się po prostu odkręca.