! Forum Skutery Lusterka

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

Witam,
    Jak zniwelować rozmywanie się obrazu w lusterkach?
    Pozdrawiam

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

problem nie jest w lusterkach tylko chyba w drganiach przenoszonych z silnika na rame i czasze.
    lepsze tuleje zawieszenia silnika, lepsze lusterka, sztywniejsze mocowanie..itd
    lusterka masz na czaszy czy na kierownicy?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

drgań nie czuć, jedynie jak przycisnę nogi do podłogi to wtedy jakieś tam idzie wyczuć, nawet przy 90-100km/h są takie. Zauważyłem, że jak trzymam lusterko(szybkę) to obraz jest git. Nie wiem, podłożyć jakieś gumki/uszczelki pomiędzy lusterko/plastik + pomiędzy śrubami?

Wydaje mi się, że te lusterka po prostu nie są zbyt dobrej jakości a trochę szkoda inwestować w nowe.

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no ale przecież te drgania nie biorą się z klamki hamulca tylko są przenoszone z ramy (zawieszenia, silnika).
    tylko teraz musisz wyczaić czy sama szyba lusterka drga czy pałąk lusterka.
    Jeżeli przytrzymanie pałąka lusterka też działa to znaczy że to drgania przenoszone z kierownicy a na kierownice

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie