Longjia tuning za niewielka cene

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Longjia tuning za niewielka cene

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kapuchon Kapuchon 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe brio1211
    brio1211
    Użytkownik

Posiadam Chiński skuter Longjia LJ50QT-K 2t skuter nie posiada blokad od nowosci wymienilem tlumik na sportowy dodalo mu to 3 km/h v-max wyciaga 75 km/h. Zwiekszylo sie przyspieszenie na wysokich obrotach. Zalezy mi na zmniejszeniu spalania i zeby zwiekszyc mu moc. Prosze o pomoc zalezy mi na niskich kosztach.

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

brio1211 napisał:

. Zalezy mi na zmniejszeniu spalania i zeby zwiekszyc mu moc. Prosze o pomoc zalezy mi na niskich kosztach.

sprzedaj ten co masz, zrób PJ, kup min. 125cc

-lepsze osiągi
    -mniejsze spalanie
    -minimalne koszty

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Niestety zwiększając moc spalanie musi wzrosnąć więc jeśli chcesz mieć większą moc z mniejszym spalaniem to pozostaje Ci porządna regulacja gaźnika lub zmiana sprzętu na 125/150ccm. Każdy by tak chciał – mocy mieć multum a spalanie zerowe.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie