Longjia Sharpy 50- czy jest dobry

Pytam bo jestem zainteresowany tym skuterem. Co o nim myślicie? Może ktoś z was go ma? Psuje się ? Proszę o szybką odpowiedź

Chiński skuter nie polecam ;/
Psuje się jak każdy chiński złom zależy też czy się o niego dba.
Plastiki wiadomo słabe. Nom jeden plus że to 2T silnik ale cóż chiński.

Jak chcesz kupić skuter to polecam coś markowego i używanego

Jak się uda, mam kolegę który prowadzi serwis motocyklowy i na placu stoi masa skuterów czekających w kolejce, ale 70% skuterów to firmówki, 30% to china, nie jest to w ogóle miarodajne jesli chodzi o awaryjność bo do serwisu bardziej sie jedzie z firmowym skuterem niż z kilku letnim chińczykiem gdzie rachunek za naprawę moze przekroczyć wartość pojazdu, te skutery na pewno są bardziej awaryjne niż firmowe tylko właściciele je naprawiaja częściej samemu. Ale nie jest tak że firmowy sprzęt to juz będzie jeździł, gówno prawda, nowy na pewno tak, kilkuletnie skutery sprowadzane z zagranicy są wyekspluatowane i staja się skarbonką bez dna. Nie wiem może nawet na tym forum jest właściciel czerwonego Kymco 2T z przebiegiem 10122km i który się zawściekł na szlif cylindra 50ccm mimo że mechanik sugerował montaż nowego cylindra 70ccm airsal. Popatrzcie na przebieg ledwo 10 tys km dobra firma, a silnik zdarł kopyta i finito. Ja prucz urwanego koła ;) nie miałem jakichś usterek, zwykłe ekspluatacyjne sprawy ale znam też chińskie sprzęty które więcej stoją niż jeżdżą a przebiegi 4tyś km to szczyt marzeń właścicieli. Wiele zależy od szczęścia. kewinobanano napisał że jedynym plusem jest silnik 2t, to tez zależy co kto woli bo oba typy silników maja swoje wady i zalety.