Longjia lj50qt-f - pali jak głupi.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Dawid Karcz
    Użytkownik

Kupilem chinola z 2008r w 2010/11. Nigdy nie chcialo mi sie pisac po forach, ale czy to normalne, ze on pali 4/100? ;d Jakie posiada blokady, bo mi sie zdaje, ze juz zostaly zdjete bo jedzie 76-80 vMax. Nie znam sie za bardzo 😉

Im_Jurek
    Użytkownik

Prawdopodobnie masz wsadzony większy cylek.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

eee. niekoniecznie. Dla wielu 50-tek w 2T producent deklaruje 4-4.2litra na 100.
    A on jeszcze ma odblokowanego i goni go ostro

Anonim
    Nieaktywny

Nawet jakbyś miał cylinder 72 ccm lub większy to nie powinien raczej tyle palić. Zacznij od regulacji gaźnika.

Dawid Karcz
    Użytkownik

Gaznik jest wyregulowany, bo nie dawno sie zapchala dysza, to przy okazji mi mechanik wyregulowal ;). A no i zapomnialem dopisac, ze przez 1 wlasciciela (ja 2) zostal zmieniony na mieszankę, Co to miało na celu ;p?

Wombat
    Moderator

co zmienił na mieszankę? wywalił dozownik i mieszasz ręcznie czy co?

Chinol_180
    Uczestnik

To będzie chyba dość długi wątek i obfitujący w nagłe zwroty akcji. Aż strach czytać kolejny wpis. 😉

Dawid Karcz
    Użytkownik

Haha xD. Beka. Musze ladowac benzyne + olej do baku. Co tam chcecie dalej sie posmiac xd ?

Wombat
    Moderator

a co w tym śmiesznego? masa ludzi tak robi nie ufając fabrycznym dozownikom- zwłaszcza jak mają cylindry droższe jak 60zł. nie napinaj się.

Dawid Karcz
    Użytkownik

Nie rozumialem, z tym napinaniem sie.. Przeciez sie nie madrze. Prawdopodobnie zle zrozumiales moj wpis. Wiec co mialo to na celu? (mieszanka paliwa z olejem)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button