Longjia lj50qt-f - pali jak głupi.

Kupilem chinola z 2008r w 2010/11. Nigdy nie chcialo mi sie pisac po forach, ale czy to normalne, ze on pali 4/100? ;d Jakie posiada blokady, bo mi sie zdaje, ze juz zostaly zdjete bo jedzie 76-80 vMax. Nie znam sie za bardzo ;)

Prawdopodobnie masz wsadzony większy cylek.

eee. niekoniecznie. Dla wielu 50-tek w 2T producent deklaruje 4-4.2litra na 100.
A on jeszcze ma odblokowanego i goni go ostro

Nawet jakbyś miał cylinder 72 ccm lub większy to nie powinien raczej tyle palić. Zacznij od regulacji gaźnika.

Gaznik jest wyregulowany, bo nie dawno sie zapchala dysza, to przy okazji mi mechanik wyregulowal ;). A no i zapomnialem dopisac, ze przez 1 wlasciciela (ja 2) zostal zmieniony na mieszankę, Co to miało na celu ;p?

co zmienił na mieszankę? wywalił dozownik i mieszasz ręcznie czy co?

To będzie chyba dość długi wątek i obfitujący w nagłe zwroty akcji. Aż strach czytać kolejny wpis. ;-)

Haha xD. Beka. Musze ladowac benzyne + olej do baku. Co tam chcecie dalej sie posmiac xd ?

a co w tym śmiesznego? masa ludzi tak robi nie ufając fabrycznym dozownikom- zwłaszcza jak mają cylindry droższe jak 60zł. nie napinaj się.

Nie rozumialem, z tym napinaniem sie.. Przeciez sie nie madrze. Prawdopodobnie zle zrozumiales moj wpis. Wiec co mialo to na celu? (mieszanka paliwa z olejem)