Longjia lj50qt-4 problem z podciśnieniem

Witam mam problem z moim skuterkiem longija lj50qt-4 z 2006r. Wymieniony został cały silnik: cylinder,tłok,wał,sprzęgło,wariator itp. 2 dni temu wsadziłem nowy sportowy tłumik i gaźnik z powiększoną dyszą. Wszystko ładnie zapalił, rano próbuję go odpalić odpalił i zgasł. Trzeba było piłować z 10min i w końcu odpalił. Jak odpalił to palił cały czas za godzinę czy pięć. Przyjechałem do mojego wujka i on zassał wężyk od podciśnienia i kazał odpalać i odpalił. Jak odpali to odpala jak się go zgasi,ale jak już postoi z godzinę to muszę znowu zassysać wężyk (od podciśnienia) i dopiero odpali jakby sam nie mógł paliwa do gaźnika puścić... co robić?? gaźnik jest nowy. Poprostu nie chce zapalić i trzeba mu pomóc i zassać podciśnienie i odpala.. co jest nie tak brudny kranik paliwa czy co ,bo nie mam pojęcia.. :/ pomocy!

no masz coś z tym podciśnieniem. albo gaźnik albo kranik. To już sam sobie musisz sprawdzić

Ale że kranik to może być przypchany, a w gaźniku co może być nie tak?

też może być przypchany np kanał podciśnienia, może przewód nie trzyma lub nie jest szczelny

Ale najgorsze jest ze na starym gaźniku działało, kanał podciśnienia to jestbta dziurka co wężyk od podciśnienia idzie?

yhy. i reszta w gaźniku