Longjia lj50qt-4 problem z podciśnieniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Longjia lj50qt-4 problem z podciśnieniem

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Grubek
    Użytkownik

Witam mam problem z moim skuterkiem longija lj50qt-4 z 2006r. Wymieniony został cały silnik: cylinder,tłok,wał,sprzęgło,wariator itp. 2 dni temu wsadziłem nowy sportowy tłumik i gaźnik z powiększoną dyszą. Wszystko ładnie zapalił, rano próbuję go odpalić odpalił i zgasł. Trzeba było piłować z 10min i w końcu odpalił. Jak odpalił to palił cały czas za godzinę czy pięć. Przyjechałem do mojego wujka i on zassał wężyk od podciśnienia i kazał odpalać i odpalił. Jak odpali to odpala jak się go zgasi,ale jak już postoi z godzinę to muszę znowu zassysać wężyk (od podciśnienia) i dopiero odpali jakby sam nie mógł paliwa do gaźnika puścić… co robić?? gaźnik jest nowy. Poprostu nie chce zapalić i trzeba mu pomóc i zassać podciśnienie i odpala.. co jest nie tak brudny kranik paliwa czy co ,bo nie mam pojęcia.. :/ pomocy!

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no masz coś z tym podciśnieniem. albo gaźnik albo kranik. To już sam sobie musisz sprawdzić

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Grubek
    Użytkownik

Ale że kranik to może być przypchany, a w gaźniku co może być nie tak?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

też może być przypchany np kanał podciśnienia, może przewód nie trzyma lub nie jest szczelny

Grubek
    Użytkownik

Ale najgorsze jest ze na starym gaźniku działało, kanał podciśnienia to jestbta dziurka co wężyk od podciśnienia idzie?

Czytaj
    REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

yhy. i reszta w gaźniku

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie