LONCIN 200 4T Kopcenie na czarno

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis LONCIN 200 4T Kopcenie na czarno

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Filipp Popiel
    Użytkownik

Loncin 200 4t kopcenie na czarno,  dzisiaj zauważyłem że jak odpalę motocykl pochodzi trochę, dam mu gazu leci delikatna chmurka czarnego dymu(czytałem  że to zbyt bogata mieszanka,  czy łączy się jakoś to z kompresją), czym to może być spowodowane, jednocześnie spadłą mi też troszkę kompresja. Nie jest odczuwalny spadek żadnej mocy, wszystko pracuje git, jedynie czy to oznaka czegoś  poważnego?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

spadła troche kompresja – czyli do ilu?
    Mieszanka łączy się z kompresja. Do poprawnego/skutecznego odparowania i spalenia porci mieszanki jest potrzebna temperatura i ciśnienie (kompresja). Jeżeli kompresja spada to dawka paliwa która była dobra zaczyna być za duża bo nie może jej tak efektywnie spalić

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Filipp Popiel
    Użytkownik

Nie mam przyrządu do pomiaru, po prostu wiem że była super, a teraz radzę sobie prawie z kopką ręką.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to można zakładać że kompresji prawie nie ma

Filipp Popiel
    Użytkownik

w takim razie najpewniej zawory albo silikonowe uszczelki?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to sa pytania do wróżki.
    trzeba sprawdzić. może zawory – może luzy a może uszkodzenie, może zatarcie, może zużycie, może uszkodzenie tłoka lub głowicy, może uszczelka pod głowicą

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie