Łódź- wspólne wycieczki

Witam. Chętnie poznam osoby z Łodzi i okolic do wspólnych wypadów skuterami.

Zapraszam

ja też:) można by jakiś zlot w łodzi ogarnąć:) piszcie jak jesteście za

ciężko znaleźć ludzi z Łodzi...

Ja dziś przejadę się autostradą Warszawa Łodź. Pozdrawiam Was

dzięki...
łodzianie gdzie jesteście?
Piękna pogoda i nie ma z kim pośmigać

dlaczego tak jest? pełno skuterów na ulicach a na prawde nikt nie ma ochoty większą grupą pojeździć?:)

Witam jestem szczesliwym posiadaczem torosa el diablo we wtorek jade zarejestrowac wiec od środy bede mogl smigac i bede chetny na wspolne wypady

No właśnie też się zastanawiam... Trzeba coś pomyśleć może na następny weekend... Co Wy na to?

Również jestem z Łodzi i moja ineczka z chęcią was pozna.

No ludzie, ludzie dawajcie...
Bo zapowiadają ładną pogodę niebawem :)

http://www.tvnmeteo.pl/pogoda/polska,1/prognoza/lodz,22283.html musimy wybrac jakis termin ogladnijcie linka i wypowiedzcie sie ;] pzdr

dla mnie nie bede ukrywac najlepszym terminem jest weekend gdyz w tyg pracuje 10-18

Ja tez jestem za łikendem
a konkretniej nawet za niedziela wypowiedzcie sie jak wy to widzicie i gdzie ewentualnie jedziemy na ile godz. i gdzie sie spotykamy

Jak najbardziej niedziela mi odpowiada. Myślę, że takim dobrym miejscem na spotkanie jest plac wolności.
A gdzie? Ile macie czasu itp?

sqt zarejestrowany mozna smigac ;]

i bardzo dobrze to jaka propozycja?
Kto dołączy do Nas?

Ta wlasnie bo jakos tak tylko miedzy nami (sauaneh) toczy sie ta rozmowa. ja myslalem o lagiewnikach z ewntulna przeprawa do zgierza

Zobaczymy jak będzie pogoda bo w sumie w łagiewnikach to nie ma co robić więc może gdzieś dalej? ile masz w ogóle czasu?

ja to oporowo moge caly dzien jezdzic to moze zalew sulejowski

sauaneh podaj jakies gg do siebie albo fb to tam bedziemy sie dogadywac