Licznik oszukuje w Kingway Tanco

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Licznik oszukuje w Kingway Tanco

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wojtek1999 wojtek1999 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wojtek1999
    wojtek1999
    Użytkownik

witam gdy jade swoim skuterem dosyc szybko to licznik pokazuje najwyzej 38 km\h co to może byc wymieniłem ślimak i dalej tak samo ja przy swoim mam licznik elektryczny co może być przyczyną proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

Jeżeli wymieniłeś ślimak i linka sama w sobie jest sprawna, to jedynym elementem, który nam zostaje to licznik. Zerknij do przedniego koła. W środku znajduje się prostokątna blaszka, która opierając się o koło napędza ślimaka. Być może jest niedogięta i przy wyższych obrotach koła ślizga się.

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe wojtek1999
    wojtek1999
    Użytkownik

Czy do liczników elektrycznych przychodzi inna linka od prędkości. Ja nie mam tam żadnej blaszki mam tylko 2 wcíęcia w kole na ślimak co to może być może ktoś spotkał się z takim problemem

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie