Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Panowie mam ten licznik
    ten
    i czy da rade zrobić tak ze jak będzie się kończyć paliwko to zapali się jedna z lampek na tarczy ?

Anonimowy

Raczej jest to nie możliwe. Jeśli dałoby radę takie coś zrobić to musiałbyś tyle rzeczy przerabiać ze szok.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Musisz poszukać takiego urządzenia co idzie do baku (w tej hondzie z której jest licznik) i dać to zamiast pływaków i powinno być ok

Anonimowy

Musiałbyś się nakombinować nieźle, żeby zrobić to w pojeździe, który tego nie miał 😕 Trzeba by czujnik zakładać w baku itd. Gra nie warta świeczki 😉

Anonimowy

a jak bym ten kupił ?
    ten
    nie było by problemu z podłączeniem pod seryjna instalacje ?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

O ile wiem to w skuterze nie ma blokady odcięcia paliwa. Nie zrobisz tego.

Anonimowy

jakiej blokady odcięcia ?

Anonimowy

Musiałbyś założyć blokadę prędkości albo cuś żeby odcinało ci paliwo.

Anonimowy

tak ale ja paliwo mam na prąd a nie na linke i chodzi mi tylko o to zeby pokazywał ten licznik z 2 linku stan paliwa
    ten
    http://allegro.pl/item513454374_ub126_wskaznik_poziomu_paliwa_ub_126_nowy_12v.html

Anonimowy

Wydaje mi się że lepiej już byś zrobił jakbyś patyczkiem mierzył stan paliwa zamiast tyle kombinować

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie