Lepiej kupić 10 letnią yamahe areox czy 5-4 letni skuter? (2600zł)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Lepiej kupić 10 letnią yamahe areox czy 5-4 letni skuter? (2600zł)

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Krupek Krupek 3 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kymco18
    Kymco18
    Użytkownik

Witam! Jak w temacie, budżet największy nie jest więc pytam: Taką yamahe? http://otomoto.pl/oferta/yamaha-aerox-okazja-cena-zimowa-ID6yePGX.html (ta z 2005 roku)
    czy może takie kymco super 9 L/C? http://olx.pl/oferta/kymco-super-9-CID5-ID5pXhR.html#f629f12e1c (2010 rok)
    Takie 10 letnie areoxy nie będą zajeżdżone? Dodam że mam już kymco Agility 50 4t, dobrze się sprawuje ale osiągi nie powalają.
    Dzięki!

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to wszystko zależy od stanu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Kymco18
    Kymco18
    Użytkownik

Tak wiem, ale pytam tak bo nie wiem ile takie przeciętne yamahy wytrzymują 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

2 godziny lub 20 lat. To jest naprawde pytanie do wróżki. Każda używana sztuka jest inna. Trzeba w każdej indywidualnie oceniać stan i decydować

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Minareli wytrzymuje praktycznie wszystko miałem w tym roku Malaguti z 96 roku z takim samym silnikiem elektryka,dozowniki,napęd wszystko się sypało a silnik był nadal zdrowy i z tego co wiem został wsadzony właśnie do Aeroxa to tyle o silniku tylko musisz pamiętać Aeroxy zawsze są kupowane i użytkowane przez gimnazjalnych miłośników tuningu wszelakiego na tym modelu idzie się przejechać dosłownie na wszystkim oględziny i testy muszą być bardzo dokładne jeśli nie chcesz zbankrutować

Smart Fortwo(prawie skuter :D)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie