Lepiej było: jak tytuł wątku był pierwszą informacją na górze

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Wombat
    Moderator

Wydaje mi się że było ergonomicznie i sensowniej.
    Wiedzialem czego dotyczy dyskusja i ew. ostatnią wypowiedź.
    A teraz czytam ostatnią wypowiedź i dopiero potem dowiaduję się na jaki to temat. Nie jest to czytelne wg mnie.

Anonim
    Nieaktywny

Według mnie też nie, ale czy nie jest to konsekwencja dostosowania forum do innych platform…? Nie wiem, bo nie korzystam, tak tylko pytam.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

paci
    Moderator

No jest trochę od du.. strony wpierw drugie danie a potem zupa, ale ani mnie to parzy ani ziębi.

Leszek Śledziński
    Keymaster

Hej. Macie na myśli, że jak się klika na temat dyskusji to od razu przenosi do ostatniej wypowiedzi?

paci
    Moderator

O to że teraz czytam ostatnią wypowiedź i dopiero potem dowiaduję się na jaki to temat.Wcześniej tytuł tematu był u góry a teraz u dołu.

Anonim
    Nieaktywny

I działało PW… i zdjęcia można było nie tylko dodawać, ale czasem i usunąć (jakieś stare)…
    🙂

paci
    Moderator

Arasz nie wszystko na raz,małymi krokami do celu:)

Wombat
    Moderator

forum powinno się dać przeglądać po tematach (pierwsza, wiodąca informacja) a nie po „zajawce odpowiedzi” a potem dopiero dowiadywać się „do jakiego to tematu”. Nieergonomiczne i meczące.

Berg
    Uczestnik

Mnie też nie pasuje przeniesienie tytułu tematu na koniec wypowiedzi. Wprowadza to zamieszanie i zbędnie zmusza do poszukiwania *o jaki temat tu chodzi?*. Co prawda staram się przystosować, ale to nie jest logiczne. Warto wrócić do poprzedniego układu: temat -> odpowiedź.
    .
    Leszek, chodzi o to:

paci
    Moderator

Leszku już wiesz o co kaman więc działaj,bo dzieci tego forum spragnione normalności jak niemowlę maminego cyca:D
    Nie zapomnij o PW i fotkach w galeri jak napisał Zulus.

Berg
    Uczestnik

No, teraz gra gitara 🙂 !

W imieniu (chyba) wszystkich dziękuję 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Ja również, teraz jest super.Dzięki.
    *
    Berg, dzięki za refleks 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button