Lepiej było: jak tytuł wątku był pierwszą informacją na górze

Wydaje mi się że było ergonomicznie i sensowniej.
Wiedzialem czego dotyczy dyskusja i ew. ostatnią wypowiedź.
A teraz czytam ostatnią wypowiedź i dopiero potem dowiaduję się na jaki to temat. Nie jest to czytelne wg mnie.

Według mnie też nie, ale czy nie jest to konsekwencja dostosowania forum do innych platform...? Nie wiem, bo nie korzystam, tak tylko pytam.

No jest trochę od du.. strony wpierw drugie danie a potem zupa, ale ani mnie to parzy ani ziębi.

Hej. Macie na myśli, że jak się klika na temat dyskusji to od razu przenosi do ostatniej wypowiedzi?

O to że teraz czytam ostatnią wypowiedź i dopiero potem dowiaduję się na jaki to temat.Wcześniej tytuł tematu był u góry a teraz u dołu.

I działało PW... i zdjęcia można było nie tylko dodawać, ale czasem i usunąć (jakieś stare)...
:-)

Arasz nie wszystko na raz,małymi krokami do celu:)

forum powinno się dać przeglądać po tematach (pierwsza, wiodąca informacja) a nie po "zajawce odpowiedzi" a potem dopiero dowiadywać się "do jakiego to tematu". Nieergonomiczne i meczące.

Mnie też nie pasuje przeniesienie tytułu tematu na koniec wypowiedzi. Wprowadza to zamieszanie i zbędnie zmusza do poszukiwania *o jaki temat tu chodzi?*. Co prawda staram się przystosować, ale to nie jest logiczne. Warto wrócić do poprzedniego układu: temat -> odpowiedź.
.
Leszek, chodzi o to:

Leszku już wiesz o co kaman więc działaj,bo dzieci tego forum spragnione normalności jak niemowlę maminego cyca:D
Nie zapomnij o PW i fotkach w galeri jak napisał Zulus.

No, teraz gra gitara :) !

W imieniu (chyba) wszystkich dziękuję :-)

Ja również, teraz jest super.Dzięki.
*
Berg, dzięki za refleks :-)