Leone RK 50 - problem z głowicą 139 fmb.

Witam, mam taki problem, zakupiłem leone rk 50 i zakładałem w nim nowy zestaw cylinder + głowica. Przy głowicy mam koło rury wydechowej mały otwór z dwoma miejscami na śruby, do tego dostałem taką jakby pompkę z dwoma wejściami na grubsze węże i jednym cienkim wężem. nie wiem jak to podłączyć. Domyślam się, że jeden wąż musi iść z otworu koło wydechu do tej "pompki" ale drugi z pompki gdzie? i gdzie ten trzeci mały który jest na samym dole przy pompce. Dodam też, że przy głowicy jest miejsce do przykręcenia tej pompki i z tego otworu koło wydechu po odpaleniu silnika lecą spaliny. Proszę was o pomos

Niestety nie umiem Ci pomóc, ale byłbym bardzo wdzięczny gdybyś podzielił się ze mną swoją opinią na temat Leone RK 50s

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale może to być zawirowacz spalin

To jest dopalanie spalin. Z otworu przy wydechu powinna iść rurka metalowa (przykręcona właśnie dwiema śrubami - po to te otwory) na którą jest nałożony grubszy wąż idący do tej jak nazwałeś "pompki". Wchodzi on z boku. Od góry pompki wychodzi drugi gruby przewód i biegnie do filtra powietrza. Cienki przewód wychodzący z pompki, idzie u mnie do króćca ssącego. Jeżeli nie masz na obudowie filtra powietrza lub króćcu ssącym miejsca na te przewody - wtedy nie zamontujesz tego. Mogę Cię pocieszyć że to nie jest potrzebne i po prostu zaślep ten otwór w głowicy którym wylatują spaliny. Najlepiej dorobić blaszkę z dwoma otworami na śruby i przykręcić ją dając tekturową uszczelkę.

Może być tak, że jak nie dam tego "dopalacza spalin" to wzrosną osiągi, czy raczej spadną?