Leo Vincee TT czy Tecnigas

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Leo Vincee TT czy Tecnigas

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Jak w temacie, zależy mi, żeby tłumik był w miare cichy( wiem, że tecnigas jest, ale jak się sparawa ma z Leo ?) i wydwawał z siebie bardziej basowy pomruk, a nie jakiś motorynkowe melodie.

Anonimowy

Jak bardziej zależy Ci na dźwięku niż na osiągach to weź LeoVince 🙂 Według mnie lepszy ma sound 😉

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

dokładnie tt ma zarąbisty dźwięk taki fajny pomruk wiem bo 2 znajomych ma te tłumiki w roxach i jest bardzo charakterystyczny nie pierdzi tak jak inne

Anonimowy

Dzięki za pomoc.

Anonimowy

są niektórzy którzy lubią pierkot 2T z lekką nutą basu jak ja 🙄 mój Laser akurat ma z lekka metaliczny głos i fajnie wyje na wysokich obrotach… to właśnie jest co ja kocham 🙄 haha wszyscy koledzy mi zazdroszczą głosu wydechu jak ich wyprzedzam to mówią że takie fajny głos 😛
    a propo tematu to słyszałem że Tec ma głos do kitu jeśli mowa o next-r ale jest to bardzo dobry wydech który znacznie polepsza dynamikę skutera a Leo TT praktycznie nic nie daje prócz dźwięku jeśli masz kupować to już Tec który coś ci da dodatkowo lub jak dźwięk jeszcze to weź Leo ale ZX 🙄

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

next-r nie ma takiego złego głosu baa jest dość cichy i ma taki bardziej basowy pomruk.

Anonimowy

Ja mam Next-r i właśnie jest cichy ale ma taki aaaahhh dźwięk.

Anonimowy

no ja tylko tak słyszałem że next-r ma nie za bardzo dźwięk .. no ale tak samo słyszałem że laser ma nie ładny a jest właśnie odwrotnie 🙄 nie wiem jak z Next-r 😎

Anonimowy

też ma dobry dźwięk jak w kymco złapie obroty to masakryczne 🙂 aż mi się spodobał ten sound tecnigasa 😛

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie