Lekki Tuning Kreidlera, proszę o pomoc ;)

Witam,
Jest to mój pierwszy post na forum dla tego najpierw się przywitam ;)
Nazywam się Marek, mam 18 lat i mały problem z tuningiem mojego kreidlera :(
Jetem posiadaczem Kreidlera Galactica pojemnosc 50cm,
Jako ze padlo mi teraz łożysko wału i i tak musze rozebrać silnik postanowiłem troche podrasowac moja zielona strzale :)
Na paczatek chcialem zdjac blokady, a nastepnie:
- wymienic rolki na 4,5g
- Wsadzic czerwone sprezynki sprzegla
- Zamontowac żółta sprężyne centralna
A na koniec zmienic filtr powietrza na stożkowy stage6 bo dostalem od kolegi za paczke fajek ;)
Odnośnie tych modyfikacji mam kilka pytań:
Czy dobrze dobralem sprezynki sprzegla? zalezy mi na mocnym starcie, ale czy ich twardosc nie zużyje mi zbyt szybko sprzegla? Czy te wszystkie zabiegi nie sa przekombinowane i nie pogorsza osiagow skutera? Bardzo prosze was o pomoc, co prawda czytalem troche o tym ale to nie rozwiało moich watpliwosci :(

to co robisz to kosmetyka nie tuning. nie nastawiaj sie na zbyt dużo.
No i jeżeli bierzesz sie za tuning to nie myśl za dużo o trwałości. Albo chcesz jeździć gwałtownie albo chcesz jeździć długo. Albo możesz połączyć te dwie rzeczy za odpowiednio dużo gotówki - dobrych kilkadziesiąt paczek fajek.

jestem tego świadomy, że zbyt wiele to nie da. Znaczy na lewno coś tam da. Pytanie twki w tym czy nic sobie przez tą kosmetyke nie uszkodze? Wiem że czerwone szybko zyżywaja sprzeglo ale czy to nke bedzie na takiej zasadzie ze dwa razy wyjade na droge i spale sprzeglo ;)

Kreidlerek ma przejeździć jeszcze jeden rok, na nastepny sezon kupuje Jet Forca 125 Copressor ;)

Na razie myślałem tylko o tych pierdołach no bo czego sie spodziewać za 300zł? Nie spale sprzegła
czerwonymi sprezynkami? czy układ rolki 4,5g+żółta centralna+ czerwone sprężynki sprzęgła bedzie prawidłowo funkcjonował?

już nikt nic nie doradzi? :(

a co ci doradzać jak w sumie zmieniasz rolki i 3 sprężynki ?
A jetforce nie jest copressor tylko compressor i wymaga prawa jazdy A ponieważ przekracza mocą normy ustawy o 125tkach

Tego o Compressorze nie wiedziałem :( mam kategorie a1 i b, myślałem ze Compressorem pojeżdze a tu kuku ;)