leike lk50gy-2/ Kingway Fennari drgania na wolnych obrotach bo zmianie paliwa.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery leike lk50gy-2/ Kingway Fennari drgania na wolnych obrotach bo zmianie paliwa.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Sertive Sertive 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sertive
    Sertive
    Użytkownik

Witam Wszystkich.
    Mam problem z moim leike lk50gy-2/ Kingway Fennari.
    Poprzedni właściciel cały czas jeździł na 98. Z takim też paliwem (pełnym bakiem) go kupiłem i wszystko pięknie działało. Pomyślałem, że przeskoczę na 95 bo to i taniej i jakieś specjalnej różnicy w osiągach nie będzie i nagle skuterem dostał jakiś drgawek na wolnych obrotach. Trzęsie nim jak traktorem. Po dodaniu gazu drgania ustają. Vmax bez zmian. Ubytku mocy też nie czuję. Dodam, że na wolnych obrotach coś dzwoni ale tylko gdy silnik się rozgrzeje i tylko jednocześnie z drganiami. (Zimny silnik po odpaleniu nie „dzwoni” i nie ma drgań )Piszczy mi też sprzęgło podczas ruszania ale to chyba nie ma wpływu na powyższy problem.

Zdjęcie profilowe Sertive
    Sertive
    Użytkownik

Proszę admina o usunięcie. Powinno być w dziale „serwis ” 😉

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie