! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Leci benzyna :/

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka mam aeroxa z gaźnikiem dellorto 17,5. Wszystko pięknie super jeździło do dzisiejszego dnia zauważyłem że z komory pływakowej leci benzyna. odkręciłem komorę włożyłem od nowa na sucho uszczelkę i już nie ciekło. Ale zaczeła kapać benzyna z tego wężyka co jest odłączony i jest skierowany ku ziemi. Oraz zaczeło się lać z filtra polini air box. skuter stracił moc i chciał gasnąć co to może być pomocy.!!! :/

Anonimowy

Sprawdź może pływak się zaciął

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

Mam automatyczne ssanie jak to sprawdźić.??

Anonimowy

zdejmij dolną komorę i sprawdź czy pływak luźno chodzi

Anonimowy

Dobra nie wiem jak to zrobiłem ale odkręciłem komorę pływakową i sprawdźiłem czy działa pływak. Działa rusza się. Zakręciłem i paliwo już się nie lało. Ale skuter jest taki jakby nie wyregulowany tylko nie wiem jakim cudem skoro jeździłem elegancko bez żadnej awarii. Więc skuter pracuje na wysokich obrotach tylne koło samo się kręci. Ale po około 15s. Gaśnie. Nie mam już siły bawić się w regulacje gaźnika. Czy taki zwykły mechanik samochodowy mógł by mi to zrobić?? Ile by za to wzioł?

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

zrobi to tykko musi mieć jakieś pojęcie
    ja jak dawałem to płaciłem 20 zł 🙂

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie