Lambros u mechanika; obroty do 5tys.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Inca Lambros u mechanika; obroty do 5tys.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe seba98 seba98 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #125577 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe szycha160
    szycha160
    Użytkownik

Siema, mam spory problem (przynajmniej tak uważam). Trzy tygodnie temu wracając ze szkoły (zjeżdżając z górki)dojeżdżając do skrzyżowania, dodałem gazu i… skuter zgasł. Dociągnęłem go pod dom, po czym odpaliłem- bez problemu, lecz przy dodawaniu gazu skuter gaśnie (do 5 tys. kręci normalnie, powyżej 5 gaśnie). Odstawiłem go do mechanika. Tam stoi już 3 tygodnie- stwierdzam że takowy „mechanik” nie zna się, ponieważ wymienił: świece, filtr, (nie znam się) jakieś uszczelki w silniku, moduł zapłonowy, akumulator, a w planach ma wymianę cylindra i tłoka -.-
    Obawiam się, że Lambros już do mnie nie wróci… a szkoda by było 🙁

Szychaaa
    #125836 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

Miałem to samo brudny gaźnik

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #125837 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

i regulacja

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Lambros u mechanika; obroty do 5tys.
Informacje o Tobie: