lambros blokada

czy ktos wie cos na temat dodatkowej blokady elektronicznej w lambrosie oprucz modulu ktory juz wymienilem?

Tak, stator :)

A możesz mi powiedzieć jak ten stator jest blokowany? Bo sam jeszcze nie słyszałem o takiej blokadzie a jestem ciekaw co też chińskie główki wymyśliły :)

wlasnie co to jest ten stator wgl ?

http://imageshack.us/photo/my-images/638/rsstator400.jpg/

to jest coś takiego ten stator, ale co to jest to nie mam pojęcia. byłem przy tym jak zmieniali go i powiem że byłem trochę zdziwiony. po wymianie modułu dalej blokowało go, ale po wymianie tego cuda już nie. jeden ze zwojów był perfidnie w jednym miejscu przepiłowany. dalej tego nie rozumiem, ale działa :D

kurna ja tez chce juz mojego odblokowac ;/ i co ile idzie teraz i jak sie zbiera? ;D i gdzie dokladnie to jest w skuterze wiesz ?

juz wiem jak to wyglada na czym to polega i jak to dziala ;p a oni ci to wymieniali czy moze tylko to naprawili? ile placiles i gdzie to robiles?

Wymimenili na nowe ;p 200zł o ile pamiętam. a robiłem to w piekarach śląskich. no raczej lepsze przyspieszenie itd;p

ile ci teraz kreci obrotow?

A z górki to nawet do 10tyś. już przy 9tyś są dosyć mocne wibracje

i ile teraz wyciaga? :D

Dasik287 napisał:

Wymimenili na nowe ;p 200zł o ile pamiętam. a robiłem to w piekarach śląskich. no raczej lepsze przyspieszenie itd;p

Ale żeś przepłacił... 10 minut z miernikiem i by było zrobione...
Ewentualnie zanieść elektronikowi i za piwo by odblokował...
Przynajmniej powiedz, że zarówno stary stator jak i stary moduł wziąłeś ze sobą.

Tak madi uspokoję Cię, wziąłem wszystko ze sobą:) Chociaż jak Pan który stoi za ladą i sprzedaje dawał mi ten stary moduł i stator to Pan mechanik wyskoczył i powiedział że po co mi to, zostaw to lepiej tutaj :D

kozel13 - ja teraz wrzuciłem rolki 4.5g i na prostej więcej niż 67 nie pojedzie.

Dasik a mnie leci spokojnie 70 a nawet 80 ale po dłuższym rozbiegu

Mi 65km/h teraz leci, wcześniej leciał 67-68 spokojnie, raz mi sie udało 69km/h. Czy to normalne, że spadł v-max o 3km/h?

dziwne bo ja na tym zablokowanym statorze jade na prostej 69 a z gorki to i z 75 udaje sie z niego wycisnac... ;p