Kymczak betwin 50 – grzeje się

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kymczak betwin 50 – grzeje się

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rico Rico 5 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rico
    Rico
    Użytkownik

Witajcie kupiłem betwina za namową skuter jest niesamowity ale…. No właśnie coś się dzieje ze wskaźnikiem temp. Ruszam po kilku km mam połowę skali a popotem full czy to coś poważnego? Jestem w trakcie umawiania się na przegląd w motorlandzie ale to dopiero za tydzień znajdę czas żeby go tam oddać. Czy mogę nim jeździć bez obaw? Które już mam…. A dodam że nic nie pokojacego narazie nie zauważyłem mocy nie stracił pracował normalnie może to jakaś pierdoła??
    Pozdrawiam i czeka na odp.

• Ten temat został zmodyfikowany5 miesiące, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    • Ten temat został zmodyfikowany5 miesiące, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wygląda poważnie.
    nie ma teraz takich temperatur żeby sie kykacz grzał na maxa (ale nawet w upał sie tak nie grzeje). wiec jak to nie awaria czujniczka to niestety masz poważną usterke układu chłodzenia.
    a to groźne bo jak go przegrzejesz to pójdziesz w koszty na kilkaset zł (cylinder, tłok, może wygiąc głowice..itd + robota).

gdzieś pewnie masz zapowietrzony lub nie drożny układ chłodzenia (a może prawie pusty???) tak czy siak jeżdżąc tak sporo ryzykujesz

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Rico
    Rico
    Użytkownik

Kupiłem go kilka godzin temu gość mówił że przygotował go do sezonu… Dziwne… Zobaczę jutro rano jak będzie się zachowywał a gdzie i jak sprawdzić poziom płynu?

Zdjęcie profilowe Rico
    Rico
    Użytkownik

Przepraszam źle trochę napisałem z tego fula schodzi do połowy i znów ma takie wahania przejechałem nim ok 15 km i tak jak pisałem poza tymi skokami temp. Nic się nie działo…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to i tak nie jest normalne

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Rico
    Rico
    Użytkownik

Ty Wombat jesteś z wawy może?

Zdjęcie profilowe Rico
    Rico
    Użytkownik

Jeśli tak to czy znasz mechaniora który pracuje w soboty? Bo motor Land ma na stronie ze jest zamknięty w soboty a Ja jutro muszę być w pracy na 13 godzin…. Więc najbliższa sobota by Mi pasowala ale potrzebuje kogoś sprawdzonego kto się zna kasa nie gra decydującej roli chce żeby smigal….

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

mało który kumaty mechanik ma wolny termin tak z dnia na dzień

Zdjęcie profilowe Rico
    Rico
    Użytkownik

Nie pocieszasz… Trudno będę myślał dzięki za pomoc😁

Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Spróbuj tu, pracują w soboty: moped.pl/#kontakt
    Ciężko będzie, bo to start sezonu i wszyscy coś chcą na już, ale może jak nie pomogą na poczekaniu, to dostaniesz zastępczy skuter na czas naprawy (czasem nieodpłatnie, czasem po niższych stawkach dla klienta serwisu), to cię nie zablokuje w dojazdach 🙂

no i na co to komu…?
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie