Kymco ZX Fever jedzie do tyłu

Witam mam pewien problem taki, że kupiłem kymco zx fever 50 i jechałem nim normalnie do domu wszystko ok no i przy kupnie gościu mówi ze wariator polini to mówię sprawdzę i odkręciłem ta zębatkę przed wariatorem w przekładni no i zdjąłem wariator i założyłem z powrotem pasek i wariator i założyłem wszystko i odpala normalnie ale jedzie do tylu bardzo powoli pasek idzie normalnie w dobra stronę a dzwon sprzęgła nie chodzi w ogóle. Ale jak się podniesie tył i doda gazu to normalnie koło się kręci w dobra stronę. A jadąc do tyłu kręci się w środku tylko sprzęgło a dzwon ani rusz. Co to może być ? !!!!

Koło kręci się do tyłu? Kolego cudu dokonałeś, bo jakby nie patrzył w skuterach nie ma biegu wstecznego.

"A jadąc do tyłu kręci się w środku tylko sprzęgło a dzwon ani rusz" - co masz na myśli, pisząć o jeździe do tyłu? Skuter jedzie do tyłu? Czy może masz na mysli, że go pchasz? Jeśli go pchasz, to oczywiste że dzwon się nie kręci, a przynajmniej nie na tyle żeby to zauważyć.

normalnie jedzie do tyłu do około 30km/h :( i normalnie ciagnie do tylu puscisz to stoi

pomoze mi ktos ?

I tak powstaje nowy skuter jezeli ktos kto sie nie zna pcha tam palce..

ps ciekawe gdzie jechales z predkoscia 30km/h do tylu..

Wklej filmik bo nie uwierzę