Kymco Xciting 250 z 2006 roku jak skasować kontrolke Oil Service?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Xciting 250 z 2006 roku jak skasować kontrolke Oil Service?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe xxxsaperxxx xxxsaperxxx 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe xxxsaperxxx
    xxxsaperxxx
    Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam taki mały problem przy swoim skuterze (Kymco Xciting 250 z 2006roku) zapaliła mi się ostatnimi czasy kontrolka Oil Service która informuje o potrzebie wymiany oleju po przejechaniu xxx?danej ilości kilometrów tyle że olej został wymieniony na początku tego sezonu…przejechane zostało na nim dopiero jakieś 1,5tysiąca kilometrów a więc olej jest świeżutki a kontrolka mimo to się zapaliła i bije mnie teraz swoją czerwoną barwą po oczach! Poratujecie? Jak to skasować? gdzie znajduje się czujnik od tej kontrolki? może go całkiem wypiąć?

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Po prawej stronie powinieneś mieć przycisk do kasowania kontrolki zmiany oleju. Prawa strona zegarów. Trzeba przytrzymać ją na włączonym zapłonie a wyłączonym silniku. Wg instrukcji przynajmniej.

Zdjęcie profilowe xxxsaperxxx
    xxxsaperxxx
    Użytkownik

Wielkie dzięki za podpowiedź degename!
    Twoje wskazówki okazały się pomocne kontrolka została unicestwiona:) Już się nie świeci!
    Pozdro

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie