Kymco X-Town 125 - instrukcja obsługi

Cześć,

mam skuter jak w temacie, ale nabyłem go z drugiej ręki z zagranicy, a nie z salonu i niestety nie posiadam do niego choćby instrukcji obsługi. Czy ktoś się orientuje, czy taką instrukcję można gdzieś pobrać w formie elektronicznej?
Z góry dzięki za ewentualne informacje!

W formie elektronicznej raczej nie. Lepiej uderzyć do firmy Motor-Land z Warszawy. Może będą na tyle mili, że udostępnią :slight_smile:

Witam
jako nowo zarejestrowany na tym forum serdecznie wszystkich pozdrawiam. Jeśli “Camil” nadal nie masz instrukcji to mogę ja zamieścić ale chwilowo nie wiem jeszcze jak to zrobić :).
Parę słów o sobie:

  • skuter kupiłem w czerwcu 2017 r. i przejechałem w 2017 r. około 5700 km.
  • eksploatacja bezproblemowa, satysfakcja 100%
  • najdłuższy jednodniowy przejazd około 500 km (dałem radę, to była jednak męcząca jazda ale nie żałuję :slight_smile:
  • na trasy w moim odczuciu jak najbardziej się nadaje
  • jeśli ktoś szuka skutera zarówno do jazdy po mieście jak i w trasę to polecam.

Cześć,

bardzo chętnie przygarnę instrukcję, bo do tej pory nie mam! Masz ją w wersji papierowej czy elektronicznej?

Jeśli chodzi o sam skuter, to jak najbardziej zgadzam się z satysfakcją i bezproblemową eksploatacją, chociaż moje przebiegi sezonowe są sporo mniejsze :slight_smile: Niemniej, też jestem zadowolony, chociaż cały czas planuję zakup Forzy, także jeśli ktoś miałby ochotę nabyć Kymco w dobrych pieniądzach, to jestem otwarty na propozycje :slight_smile:

P.S. Poszukuje też lampy przedniej do tego skutera - miałem stłuczkę i niestety w mojej klosz pękł. Jakby ktoś, coś, gdzieś, będę wdzięczny za informację! :slight_smile:

jest do 300
https://www.manualslib.com/manual/1348877/Kymco-X-Town-300.html

https://www.kymcousa.com/admin/dealeronly/ownerman/onroad/X-Town300.pdf

pewnie obsługa jest taka sama tylko brak specyficznych dla 125 parametrów regulacyjnych i pojemności

Z powodu wyjazdu nie mogłem się skontaktować a obecnie nie mogę zamieścić pliku pdf. Może przesłać na pocztę prywatną.