Kymco X-Town 125 – instrukcja obsługi

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Kymco X-Town 125 – instrukcja obsługi

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe [1959] [1959] 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe camil
    camil
    Użytkownik

Cześć,

mam skuter jak w temacie, ale nabyłem go z drugiej ręki z zagranicy, a nie z salonu i niestety nie posiadam do niego choćby instrukcji obsługi. Czy ktoś się orientuje, czy taką instrukcję można gdzieś pobrać w formie elektronicznej?
    Z góry dzięki za ewentualne informacje!

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

W formie elektronicznej raczej nie. Lepiej uderzyć do firmy Motor-Land z Warszawy. Może będą na tyle mili, że udostępnią 🙂

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe [1959]
    [1959]
    Użytkownik

Witam
    jako nowo zarejestrowany na tym forum serdecznie wszystkich pozdrawiam. Jeśli „Camil” nadal nie masz instrukcji to mogę ja zamieścić ale chwilowo nie wiem jeszcze jak to zrobić :).
    Parę słów o sobie:
    – skuter kupiłem w czerwcu 2017 r. i przejechałem w 2017 r. około 5700 km.
    – eksploatacja bezproblemowa, satysfakcja 100%
    – najdłuższy jednodniowy przejazd około 500 km (dałem radę, to była jednak męcząca jazda ale nie żałuję 🙂
    – na trasy w moim odczuciu jak najbardziej się nadaje
    – jeśli ktoś szuka skutera zarówno do jazdy po mieście jak i w trasę to polecam.

Zdjęcie profilowe camil
    camil
    Użytkownik

Cześć,

bardzo chętnie przygarnę instrukcję, bo do tej pory nie mam! Masz ją w wersji papierowej czy elektronicznej?

Jeśli chodzi o sam skuter, to jak najbardziej zgadzam się z satysfakcją i bezproblemową eksploatacją, chociaż moje przebiegi sezonowe są sporo mniejsze 🙂 Niemniej, też jestem zadowolony, chociaż cały czas planuję zakup Forzy, także jeśli ktoś miałby ochotę nabyć Kymco w dobrych pieniądzach, to jestem otwarty na propozycje 🙂

P.S. Poszukuje też lampy przedniej do tego skutera – miałem stłuczkę i niestety w mojej klosz pękł. Jakby ktoś, coś, gdzieś, będę wdzięczny za informację! 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest do 300
    https://www.manualslib.com/manual/1348877/Kymco-X-Town-300.html

https://www.kymcousa.com/admin/dealeronly/ownerman/onroad/X-Town300.pdf

pewnie obsługa jest taka sama tylko brak specyficznych dla 125 parametrów regulacyjnych i pojemności

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe [1959]
    [1959]
    Użytkownik

Z powodu wyjazdu nie mogłem się skontaktować a obecnie nie mogę zamieścić pliku pdf. Może przesłać na pocztę prywatną.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie