Kymco X-Town 125 - instrukcja obsługi

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #628082 Reply
    camil
    Uczestnik
    • 2

Cześć,

mam skuter jak w temacie, ale nabyłem go z drugiej ręki z zagranicy, a nie z salonu i niestety nie posiadam do niego choćby instrukcji obsługi. Czy ktoś się orientuje, czy taką instrukcję można gdzieś pobrać w formie elektronicznej?
    Z góry dzięki za ewentualne informacje!

#628088 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

W formie elektronicznej raczej nie. Lepiej uderzyć do firmy Motor-Land z Warszawy. Może będą na tyle mili, że udostępnią 🙂

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#639550 Reply
    [1959]
    Uczestnik
    • 0

Witam
    jako nowo zarejestrowany na tym forum serdecznie wszystkich pozdrawiam. Jeśli „Camil” nadal nie masz instrukcji to mogę ja zamieścić ale chwilowo nie wiem jeszcze jak to zrobić :).
    Parę słów o sobie:
    – skuter kupiłem w czerwcu 2017 r. i przejechałem w 2017 r. około 5700 km.
    – eksploatacja bezproblemowa, satysfakcja 100%
    – najdłuższy jednodniowy przejazd około 500 km (dałem radę, to była jednak męcząca jazda ale nie żałuję 🙂
    – na trasy w moim odczuciu jak najbardziej się nadaje
    – jeśli ktoś szuka skutera zarówno do jazdy po mieście jak i w trasę to polecam.

#642441 Reply
    camil
    Uczestnik
    • 2

Cześć,

bardzo chętnie przygarnę instrukcję, bo do tej pory nie mam! Masz ją w wersji papierowej czy elektronicznej?

Jeśli chodzi o sam skuter, to jak najbardziej zgadzam się z satysfakcją i bezproblemową eksploatacją, chociaż moje przebiegi sezonowe są sporo mniejsze 🙂 Niemniej, też jestem zadowolony, chociaż cały czas planuję zakup Forzy, także jeśli ktoś miałby ochotę nabyć Kymco w dobrych pieniądzach, to jestem otwarty na propozycje 🙂

P.S. Poszukuje też lampy przedniej do tego skutera – miałem stłuczkę i niestety w mojej klosz pękł. Jakby ktoś, coś, gdzieś, będę wdzięczny za informację! 🙂

#642442 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

jest do 300
    https://www.manualslib.com/manual/1348877/Kymco-X-Town-300.html

https://www.kymcousa.com/admin/dealeronly/ownerman/onroad/X-Town300.pdf

pewnie obsługa jest taka sama tylko brak specyficznych dla 125 parametrów regulacyjnych i pojemności

#643828 Reply
    [1959]
    Uczestnik
    • 0

Z powodu wyjazdu nie mogłem się skontaktować a obecnie nie mogę zamieścić pliku pdf. Może przesłać na pocztę prywatną.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kymco X-Town 125 - instrukcja obsługi
Twoje informacje:

Back to top button