Kymco vs Keeway

Witam

Który skuter polecacie wybrać kymco czy keewaya ?

Chodz mi o 50-tke

bież keewaya bo są tańsze częsci a prędkość ta sama

martin1996a napisał:

bież keewaya bo są tańsze częsci a prędkość ta sama

tylko że w kymco części są nie potrzebne bo się nic nie psuje a w keewayu co tysiąc kilometrów będzie musiał latac po sklepach. Zastanów się co polecasz zanim napiszesz.

Ja osobiście wybrałbym Kymco. Cena do jakości jak najbardziej pasuje. Ludzie kupują te skutery i jeżdżą , robią bardzo duże przebiegi jak na skuter i nie narzekają ;)

Wszystko zależy jeszcze jak będziesz używał sprzetu i do czego. Zarobkowo - tylko Kymco. Prywatnie - Kymco, ewentualnie Keeway. Jesli masz fundusz na Kymco to się nie zastanawiaj.

Potrzebuje sprzętu do jazdy do szkoły :) Więc kymco jest mocniejszy ?

niekoniecznie mocniejszy bo keeway ma kopię silnika minarelli czyli takiego jak np w aprilli sr czy malaguti f12

Bierz Keewaya! Na Węgrzech i w Chinach mają duuużą dziurę budżetową! Dzięki takim klientom szybko ją załatają, bo nie nadążą z importem części zamiennych :-) A i polski właściciel jakiegoś serwisu przy okazji skorzysta, jak go będziesz często odwiedzał :-)
Trzeba pobudzić polską gospodarkę!
Kupił byś Kymco, to byś jeździł i jeździł i jeździł... Kto by na Tobie zarobił!?

Lepszy byłby Romet lub Zipp, nasza dziura budżetowa będzie mniejsza :)

Weż zipp to jest g.wno a nie motor wszędzie plastik i nic więcej.

To nie wiem obydwa są dobre Keeway i Kymco ?

Ja osobiście brałbym Kymco ;)

EJ kumpel dał do mechanika żeby wymieniał olej,pozakładał blokady wymienił rolki i wyregulował gaźnik i za to zapłacił 650zł !!! W serwisie kymco !!! Ździerstwo

Ja za roboczogodzinę pracy serwisanta (wcale nieautoryzowanego) płacę 200zł. brutto. Takie są moi drodzy ceny usług. Dostaję paragon i gwarancję za wykonaną usługę. Nikt nie powiedział, że jazda na jednośladzie jest tania. Tak samo jak picie wódy i palenie fajek nie jest tanie. Więc o co się oburzacie?
Dobry fachowiec ma kolejki do warsztatu na kilka tygodni zaklepane.
Ja w listopadzie wstawiam na warsztat na przegląd mojego bandziorka i boję się że tysiak może nie wystarczyć. Ale za to na wiosnę, jak wyjadę z garażu, będę miał tą pewność, że motorek jest fachowo przygotowany do sezonu, wyregulowany, i zagwarantuje mi dłuuuuuugą bezawaryjną jazdę.

Zawsze zależy do jakiego serwisu się pójdzie, dla Kymco to podobno najlepiej na Wał Miedzeszyński w Warszawie

martin1996a napisał:

EJ kumpel dał do mechanika żeby wymieniał olej,pozakładał blokady wymienił rolki i wyregulował gaźnik i za to zapłacił 650zł !!! W serwisie kymco !!! Ździerstwo

Ja tyle zapłaciłem za kompletny przegląd plus tłumik z wymianą, więc chyba troszeczkę przesadzasz.

to jak ?

Keeway to chińczyk, Kymco to tajwańczyk, firma ta współpracuje z Hondą, robi dla nich części, zależy też jak model Kymco, bo te najtańsze są produkowane w Chinach

A mi w sklepie powiedzieli ze Keeway to tajwańczyk ,

Znacie jakieś dobrego skutera Kymco 50 ? To napiszcie

Keeway to rasowy Japończyk! Suzuki, Honda, Yamaha, Kawasaki kupują od Keewaya licencje i części na swoje motocykle.
Wy wszyscy się nie znacie :-)
Pan w sklepie się pomylił! Nie Tajwańczyk a Japończyk!

Gabriel Rutk... napisał:

A mi w sklepie powiedzieli ze Keeway to tajwańczyk ,
Znacie jakieś dobrego skutera Kymco 50 ? To napiszcie

Tracę już powoli wiarę w ludzkość kto ci takich głupot nagadał ? Keeway to chiński sprzęt tak samo jak zipp itd itp może i lepszej jakości ale nie ma co się równać z Kymco.Wszyskie Kymco są dobre to już zależy od twoich finansów. Kymco super 9 jest to znakomity skuter sportowy (na te czasy już legenda) ale od następnego roku ma być wycofany bo jest zbyt drogi w produkcji a jego następca nie będzie miał chłodzenia cieczą co jest dla mnie nie porozumieniem(informacje mam z salonu kymco ale nie wiem czy to prawda).Wracając do tematu kup Kymco jakie chcesz jakie masz zapotrzebowania ,a naprawdę warto .