Kymco Vitality – dodatkowy kufer

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Vitality – dodatkowy kufer

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe skolakow skolakow 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe skolakow
    skolakow
    Użytkownik

Witam,

przymierzam się do kupna dodatkowego kufra. Wybór padł na: SHAD SH26 (link: http://www.peonvmae.com/images/p/img56743721.jpg)

W związku z tym mam pytanie czy da radę go zamontować na te fabryczne, tylne plastikowe mocowanie, w które jest wyposażony skuter bez żadnych przeróbek? Oto link z instr. montażu tego kufra (http://shopping.c.yimg.jp/lib/hatoya-parts/yahoo-shad001.jpg)

Czy może trzeba wcześniej kupić i zamontować taki dedykowany bagażnik Biondi do Vitality i dopiero na ten bagażnik zamontować mocowanie i kufer? (link: http://sklep.motor-land.com.pl/files/images/1000/959-0-large.jpg)

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Najpierw stelaż(bagażnik) biondi i na to dopiero kufer.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tak jak napisał Madi niestety będziesz musiał wyłożyć dodatkową kasę na bagażnik, inaczej tego nie zamontujesz. Z tego powodu sobie odpuściłem montaż kufra w mojej Vitalce.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Ale szukaj też używanych stelaży, ja swój puściłem w tym roku za 50 zł, a był w świetnym stanie. Spawany tylko był jeden uchwyt, ale był porządnie pospawany w osłonie argonu. Ta część jest bolączką bagażnika biondi, bo zawsze pęka. Znam 4 osoby użytkujące ten bagażnik i każdemu pękło w tym samym miejscu. 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

Ha,ha no Madi pisze prawdę bo sam kiedys śmigałem Vitalą i miałem taki właśnie.Też mi pękł w tym miejscu od wibracji na dziurawych pięknych Warszawskich drogach.Poszukaj używki chociaż tych Biondi do Vitali nie ma zbyt wiele w obiegu.

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe skolakow
    skolakow
    Użytkownik

Dziękuję za wszystkie wpisy.
    Tak też myślałem, że bez bagażnika się nie obędzie, ale chciałem się upewnić. Co ciekawe – wyszperałem w i-necie zdjęcia gdzie było widać, że niektórzy ‚jakoś’ zamontowali dodatkowe kufry bezpośrednio na tym fabrycznym, plastikowym bagażniku Vitality, ale wizualne nie wyglądało to fachowo:-).
    Może faktycznie uda mi się gdzieś dostać i kupić bagażnik Biondi jako używkę (choć to towar deficytowy) i przy okazji dzięki za ostrzeżenie dotyczące wady fabrycznej tego bagażnika…

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie